Surowce za złoto

  • Rozpoczynający wątek dajmipapier
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 11 25,0%
  • Nie ( napisz czemu )

    Głosy: 33 75,0%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pomysł żeby była możliwość wymiany złotych monet na surowce ... Oczywiście byłby do tego jakiś przelicznik... Ale już nie moja w tym głowa tylko adminów gry . Chcę tylko usłyszeć wasze zdanie w tym temacie . Jak wiadomo po zakupie premium , bądź najczęściej dwóch - zostaje nam 40 złotych monet . Większość z was nie ma co z nimi zrobić , więc mogłaby je wymieniać na drewno , kamień i srebro przy odpowiednim przeliczniku .
 

DeletedUser

Guest
Nie lubię premium, więc jestem przeciwna kolejnym ułatwieniom :p
 

DeletedUser

Guest
JA na razie mam mieszane uczucia do premium mam zamiar kupić 2x za 10zł. Bo jest ta promocja. Ale żeby kupić 2 może 3 doradców. Albo zostawię do wakacji bo bardziej się będzie opłacać. AZ co do pomysłu trochę przekombinowany.
 

DeletedUser

Guest
Mam pomysł żeby była możliwość wymiany złotych monet na surowce ... Oczywiście byłby do tego jakiś przelicznik... Ale już nie moja w tym głowa tylko adminów gry . Chcę tylko usłyszeć wasze zdanie w tym temacie . Jak wiadomo po zakupie premium , bądź najczęściej dwóch - zostaje nam 40 złotych monet . Większość z was nie ma co z nimi zrobić , więc mogłaby je wymieniać na drewno , kamień i srebro przy odpowiednim przeliczniku .

No tak tylko bogaci gracze by mieli mega wielkie ułatwienie, wedlug mnie dosc ulatwien. Lecz gra musi tez na siebie zarabiac :)

Ale jestem na nie...
 

DeletedUser

Guest
oczywiście że NIE bo i tak premium daje tutaj już za duże ułatwienia:D
 

DeletedUser

Guest
PREMIUM mówimy nie ;)
Wiem jak sytuacja się miała gdy grałem w Artyrie, czołowi gracze sypali tysiącami złotych. Idiotyzm...
 

DeletedUser

Guest
Jak lubię premkę to nienawidzę dostawania sórki za monety w grach.
 

DeletedUser

Guest
na nie ;)
premium jest wystarczajacym "ulatwieniem", my mamy grac, a nie gra ma grac za Nas.
To ma byc gra na umiejetnosci, nie na Nasz portfel ;)
 

DeletedUser1094

Guest
A za ile złota można by kupić jedynkę w rankingu ? :D
 

DeletedUser

Guest
Nie jest to dobry pomysł, tak samo moglibyśmy od razu mogli byśmy kupować surowce za sms, bezsens.
Za duże ułatwienie, są tacy co mają kasę a są tacy co jej niestety nie mają. I to było by zbyt duże faworyzowanie tych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Nawet nie chodzi o to czy ktoś ma czy nie.
Tylko znaczna większość woli pójść na piwo, zapalić szluga niż dowartościowywać się przed kompem ;) To jest moje zdanie, nie musicie się ze mną zgadzać.
 

DeletedUser

Guest
na nie ;)
premium jest wystarczajacym "ulatwieniem", my mamy grac, a nie gra ma grac za Nas.
To ma byc gra na umiejetnosci, nie na Nasz portfel ;)

i dlatego część graczy korzysta ze skryptów, które nie zawsze są dozwolone?:p
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie - Nikt nie bedzie na tym zarabial...
Poza tym najlepsi gracze maja ulatwienia,szczegolnie ze maja duzo towarow.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł zbyt mocno rozróżniłby graczy z premium oraz bez premium. Surowce za złoto powodowałyby mocne rozszerzenie rankingu i powstałaby niezdrowa konkurencja, a w końcu chcemy aby gracze byli w miarę równi.
Premium owszem jest dowolne jednakże nie zapominajmy.... nie wszystko złoto co się świeci.
 

DeletedUser

Guest
'surowce za złoto' teoretycznie już istnieją - Handlarz zwiększa produkcję. i to wystarczy.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Poszerzenie opcji premium o tego typu ułatwienia jest zbędne. Grepolis z założenie jest grą darmową - oznacza to, że można brać udział w rozgrywce bez konieczności opłacania jej (premium to dobrowolne rozszerzenie). Wprowadzenie tego typu ułatwień doprowadziłoby do zniechęcenia graczy, którzy nie korzystają ze złotych monet. W tej sytuacji rozgrywka straciłaby na jakości, gdyż mniejsza liczba graczy nie dawałaby tych samych możliwości. Osoby korzystające z zaproponowanej wymiany miałyby zbyt dużą przewagę nad innymi graczami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry