[Nowość] Swiat bez zlota

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28008
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie swiat bez zlota?

  • tak

    Głosy: 8 80,0%
  • nie

    Głosy: 2 20,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser28008

Guest
Witam!
Wiem ze dla gry zrobienie swiata bez zlota jest kosmosem.
Ale mysle ze stworzenie takiego serwera jest dobrym pomyslem z prostych przyczyny:
-mniej graczy zakonczy swoja rozgrywke tylko dlatego ze ktos wiecej wydal pieniedzy

Wedlug mnie powinny wystartowac 2 serwery z (ze zlotem) i bez zlota
 

DeletedUser25428

Guest
Dodaj ankietę. Jestem za, lecz niech będzie tylko jeden taki świat.
 

DeletedUser22102

Guest
Adolo17
Zaproponuj lepiej świat bez jednostek lądowych, to wreszcie może się jakoś wykażesz :D
na takim świecie mało osób zakończy rozgrywkę, bo nie będzie można de facto podbić miasta, ani zaatakować (kwestia definicji, czy jednostka mityczna jest także jednostką lądową).
 

DeletedUser28008

Guest
Jezeli tylko za pomoca zlota umiesz przejac miasto to moge stworzyc dla ciebie wartosciowe poradniki
to jest propozycja a ty nie uzyles zadnego sensownego argumentu przeciw niej
 

DeletedUser22102

Guest
Twoja propozycja ma tyle samo sensu, co np. propozycja do firmy Samsung, żeby dla każdemu Polakowi dali za darmo S7...za grę się płaci tak czy inaczej, nie ma gier darmowych. Sama premka + coś na event i spokojnie możesz z każdym graczem powalczyć, jeżeli masz na to czas, wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Jeżeli jesteś zaradny, to niczego ci nie brakuje za ~50 zł miesięcznie.
 

DeletedUser9983

Guest
Dobrym pomysłem byłby serwer za abonament - powiedzmy 50zł miesięcznie i brak dodatkowych opcji złocenia. Inno byłoby zadowolone, a każdy gracz czułby się równy.
 

DeletedUser22102

Guest
Dobrym pomysłem byłby serwer za abonament - powiedzmy 50zł miesięcznie i brak dodatkowych opcji złocenia. Inno byłoby zadowolone, a każdy gracz czułby się równy.

Nie wyszło by coś takiego, ponieważ technicznie nie dałoby się tego rozwiązać...zapomnisz zapłacić to co - reset konta? Blokada dostępu z ochroną? Blokada dostępu bez ochrony? Każda z tych opcji jest dla gracza wtedy niesprawiedliwa...obecnie zapomnij premki zakupić, to masz po prostu trudniej...a jak ktoś w danym miesiącu akurat nie ma na abonament? płacił przez 12/18 miesięcy serwera i nagle ma w życiu cięższy finansowo miesiąc...obecnie wbija na nowy świat i zarobi sobie spokojnie te 1000 golda na premkę...albo pożyczy golda od kolegów z sojuszu...a tak to koniec gry rozumiem?
 

DeletedUser23832

Guest
Jak nie abonament to może świat z limitem miesięcznym na złoto ( do wydania oczywiście bo z handlu można dużo zarobić ). No i takim rozsądnym limitem. Załóżmy 3-5k na miesiąc. Na pewno już by to nie dało tak wielkiej przewagi tym najbardziej złocącym i bardziej by zrównoważyło grę.
 
Świat z samym premium i nic więcej to by było to. Pomarzyć sobie można
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry