[Wyjaśnione] Swiatynia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30054
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30054

Guest
Witam mam pytanie dlaczego nie mam czwartej sily boskiej Tesknoty swiatynia wybudowana na max na pasku mam po dwie trzy
Siły boskie ?
 

DeletedUser29238

Guest
Może jednak masz. Sprawdź, czy jak na Ciebie leci atak możesz rzucić czar tęsknoty na atak. Można rzucić na atakujące wojska poprzez zakładkę klikając na atak.
 

DeletedUser30054

Guest
ma Zeusa Swiatynia poziom 21 lask 400 a sily boskie tylko rydwan ,blyskawica nie aktywne korzystny wiatr ,gniew Zeusa prosze o odpowiedz
 

DeletedUser29238

Guest
Analogicznie jak u poprzednika. W zakładce wrogiego ataku znajdziesz Gniew Zeusa, a podczas swojego ataku na wroga Korzystny wiatr.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Czary, o które pytacie, można rzucić tylko na atak, zarówno własny jak i idący na nasze miasto.
Czary te rzucane są w zupełnie innym miejscu niż na miasta. Przy ikonie ruchów wojsk (miecz z zieloną strzałką) będzie cyfra oznaczająca ilość akcji dotyczących tego miasta - po najechaniu na nią kursorem rozwinie się ich lista.
Na liście, po lewej stronie, jest ikona ataku (obok jest czas dotarcia i miasto pochodzenia). Należy najechać na ikonę ataku i kliknąć - otworzy się okno ataku, w którym u góry po prawej stronie są dwie zakładki - info i zaklęcia.
Należy kliknąć w zaklęcia, pojawi się okno z zaklęciami rzucanymi na atak - wybrać rodzaj czaru i kliknąć "Rzuć".
 
Do góry