Sygnatura

  • Rozpoczynający wątek lew92
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pytanie do administracji.
Czy sygnatura grepolis zostanie zaakceptowana? Podobno nie spełnia wymogów co do rozmiaru, ale w takim razie jaki jest sens tych sygnatur skoro ich na forum nie można mieć?
 

DeletedUser

Guest
... ale w takim razie jaki jest sens tych sygnatur skoro ich na forum nie można mieć?
Ale zwróć uwagę na to że te "sygnatury" nie są w żadne sposób związane z administracją Grepolis, więc nie wiem czemu pytasz Administrację o ich sens.

Są one dziełem Jednego z graczy, więc to do ich Autora powinieneś napisać prośbę o zmniejszenie wagi obrazka, która to jest jedynym naruszeniem wymogów.
 

DeletedUser

Guest
Ale zwróć uwagę na to że te "sygnatury" nie są w żadne sposób związane z administracją Grepolis, więc nie wiem czemu pytasz Administrację o ich sens.
Bo to od administracji zależy czy zezwolą na takową sygnaturę czy nie. A nie jest ona byle jaka tylko w pełnym stopniu związana z administracją.

Są one dziełem Jednego z graczy, więc to do ich Autora powinieneś napisać prośbę o zmniejszenie wagi obrazka, która to jest jedynym naruszeniem wymogów.
Jak administracja nie wyrazi zgody to pozostanie zgłosić takową propozycję do twórcy.
 

DeletedUser4

Guest
Rozmiarowo jest ok, nie zgadza sie waga.
Zmniejsz jakosc tworzonego obrazka w php lub tez rozmiar obrazka na ktory nakladasz tekst i po problemie.
 

DeletedUser

Guest
W takim razie to już propozycja do Twórcy. Więc przenoszę ją tam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry