Sygnaturki I Avatarki

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To jeśli chcesz to zmienie tak aby nie było tej wysepki tylko ten panteon , ok ? Tylko potem bo teraz czasu nie mam.
 

DeletedUser

Guest
To się tu pochwalę moim prackami które dawałem także na FTW więc ci którzy mnie znają to się nie bulwersować :D:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Niektóre mają trochę dziwną rozdzielczość, wiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Spiderman "in rain" tag zgaduje?

Skoro to twoja druga pracka to dostaniesz 7,5/10

napis do kosza, czemu nie ma ramki? Po za tym te plamki trochę przesadzone, ale reszta znośna.
 

DeletedUser

Guest
Miałby ktoś chwilę czasu aby wykonać dla mnie avek i sygnaturkę? Bardzo będę wdzięczny.
 

DeletedUser

Guest
Czy któryś z was, drodzy artyści, nie chciał by się zatrudnić na "sezon" do projektu GreTime's na stanowisko grafika?
 

DeletedUser

Guest
andrev1 a powiesz coś więcej o tym projekcie, chętnie bym zobaczył co to jest :)
 

DeletedUser

Guest
Projekt podobny jak na plemionach, chodź wesprzemy się bardziej WordPressem, w to właśnie w nim należy zrobić całe tło i grafikę, także należy udoskonalić wygląd forum dla teamu. Taka praca dla grafika, dla dziennikarza przewidziane są inne obowiązki ale to za jakiś czas
 

DeletedUser

Guest
czy ktoś może mi zrobić z tego awatara z moim nickiem

byłbym wdzięczny
anioly-smierci-2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Witam próbowałem coś samemu zrobić ale buble mi wychodziły:D mógłby ktoś przerobić mój avek tak aby był on z moim nickiem? i do tego jeszcze dodać mój nick?
image.php
Z Góry dzięki;P
 

DeletedUser

Guest
szw10, ładna czcionka, co to takiego? :]

Oto moja radosna "twórczość" :] Zdecydowanie bardziej się odnajduję w tradycyjnych sztukach :] Te wszystkie efekty, filtry itp z PS mnie przerastają :D

cassapian.jpg

niedzavek.jpg

niedzwiedz.gif
 

DeletedUser

Guest
O dzięki wielkie obie fajne ale chyba skusze się na ostatni Lainy/Laina?:p
 

DeletedUser

Guest
Mam sprawę nie chce mi się robić sygnatury bo teraz co zrobiłem była niezgodna z przepisami. Więc kto bu mógł zrobić??

Wygląd tło ogólne może być czarno czerwone. Na sygnaturze może być hoplita a zanim jakiś budynek do tych czasów. I nie zapomnijcie o nicku. Wierzę w waszą twórczość. I z góry dzięki
 

DeletedUser

Guest
Ja mam taką prośbę bo widzę że koledze pomogliście to ja też bym prosił :D jeżeli komuś się będzie nudzić to poproszę o takie coś

obrazek taki :
599.2.jpg


wymiary takie jak w sygnaturce pomysły dowolne byle było fajne

Trzcionka : http://img.dafont.com/dl/?f=andes napis brzmi : "a man chooses a slave obeys"
 

DeletedUser

Guest
Jakoś nie wyszło;)
Czcionka nie chciała się zainstalować;)
Obrazek rozmazywał się ...:)
Jak możesz to poczekaj jeszcze troszkę...zrobię to innym programem...może pójdzie:)
5992.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry