Symbole na mapie;.

  • Rozpoczynający wątek LISAVAIRD
  • Data rozpoczęcia

Symbole określające rodzaj polis na mapie (deff,off,flota)

  • TAK

    Głosy: 5 45,5%
  • NIE

    Głosy: 6 54,5%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser

Guest
Myślę, że dobrym motywem byłaby możliwość umieszczania symbolu, czy miasto jest obronne, ofensywne czy np.przewaga floty na mapie obok naszego miasta.

Tak, jak to miało miejsce w plemionach, a z czego korzystał prawie każdy mający więcej niż kilka miast.
Na pewno o wiele łatwiej tak, niż wchodzić w grupy i wybierać tam miasta.
Tak przynajmniej ( przy powiększonej mapie:eek:, byłby o niebo lepszy wzgląd na rozmieszczenie naszych polis w terenie).
 

DeletedUser

Guest
Mój kolega zrobił dobry sposób na coś takiego, przy nazwie miasta patrzy na 2 ostatnie litery i wie czy miasto off czy def
Uważam to za zbędne

Na NIE
 

DeletedUser

Guest
Mój kolega zrobił dobry sposób na coś takiego, przy nazwie miasta patrzy na 2 ostatnie litery i wie czy miasto off czy def
Uważam to za zbędne

gdy wyczai to przeciwnik może by gorąco (ataki na miasta ofensywne) :) chyba że masz dość skomplikowany system nazywania miast (ja taki miałem)


tylko w pomyśle chodzi o to by graficznie to było widać od razu z daleka. nie wiem tylko jak mocno byłoby to przydatne przy tak małej mapie (widoczna tylko jedna wyspa)
 

DeletedUser

Guest
Ale dlaczego mam nie używać nazw polis takich, jakich chcę, tylko robić sztuczne hybrydy poprzez dodawanie literek czy cyferek???? Po wtóre, po pewnym czasie atakujący może zorientować się w oznaczeniach...sam tak kiedyś miałem, gdy koleś miał a przy offie a b przy deffie w plemionach...

Po drugie chodzi też o graficzne rozmieszczenie polis na mapie - przy powiększonej mapie ( a myślę że się doczekamy ), będzie widać od razu, gdzie są jakie polis.....;)
 

DeletedUser

Guest
Nie przejdzie to < bo to jest dla premium ,ale zamiast tego opis mapy np dodawanie sojuszników , czy wrogów
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Symbole na mapie;.

jestem na tak, ale z premium.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole na mapie;.

Nie napewno nie...
Zawsze jest ryzyko zaatakowania i to jest fajne
A jesli wiesz ile kto ma wojska itp czy deff czy off... to jestes pewniejszy max z premium
Ale takto po co by byl ci szpieg :?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole na mapie;.

Ewangelion, chyba nie zrozumiałeś... chodzi o to by tylko ten kto zaznacza, ten widział, np. Ja zaznaczę sobie że te miasta mam defensywne ladowe, tamte ofensywne morskie, itd., ale nikt poza mną tych oznaczeń nie widzi. Gdy ma sie kilkanaście miast to symbole sa niepotrzebne, ale przy kilkudziesięciu można już się pogubić i trzeba wchodzić do miasta, by to sprawdzić. Dlatego, jak już wspomniałem, jestem na tak, ale tylko z premium.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Symbole na mapie;.

Team Propozycyjny zaakceptował propozycję i została ona przekierowana do InnoGames, zachęcam do dalszych wypowiedzi w temacie.
 

DeletedUser27444

Guest
Jestem za .. używam scryptów DIO-Tools dokładnie w tym celu ...
Jednak mają one jedną wadę ... nie da się nic wyszukać po ikonach ,ani nie za bardzo widze ich zastosowanie w apce.
Tutaj zdecydowanie kłania sie możliwość hmmm nazwy widzianej tylko dla właściciela lub podglądu (premium) listy miast z ikonami po których można by segregować ...
 

DeletedUser27444

Guest
no tak .. dzisiaj spokój mi dają to sobie czytam ... a że 4 lata temu mnie tu nie było ...
Lepiej późno niż wcale
smiley_emoticons_biggrin.gif

A tak po prawdzie to nadal tego nie ma .. DIO-tools to wprowadziło i chwała im za to ..
Jeszcze jakby GRCRT zebrało do kupki typ miasta z możliwością filtracji i sortowanie po odległości niezależne od głównego wyboru grupy to już bajka by była
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kolejna rzecz którą być może inno podpieprzy autorowi skryptu..
w dio od dawna przy miastach sa ikonki ktore mozna ustawic recznie badz pozostawic ustawienie na automatyczne

rozwijajac liste miast przy kazdym mamy wtedy odpowiednia ikonke a takze na mapie strategicznej
 
Do góry