Symmachia Partańska

  • Rozpoczynający wątek galonim
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapraszam do Sojuszu:Symmachia PARTAŃSKA.
JESTEŚMY AKADEMIĄ NAJLEPSZEGO I NAJPOTĘŻNIEJSZEGO SOJUSZU Z KAPPY

536wjc.jpg


FILM PROMOCYJNY, KLIKNIJ MNIE



۩۞۩ٌ====ٌٌٌ۩۩۞۩ٌٌ۩۞۩ٌ۩ٌ====۩۞ ۩ٌ

<< REKRUTACJA: >>
LEWENT31

Rekrutacja - OTWARTA

- I rozmowa kwalifikacyjna -
Mały Szczurek

۩۞۩ٌ====ٌٌٌ۩۩۞۩ٌ۩۞۩ٌ۩ٌ====۩۞۩ ٌ

Wrogowie:
۞-Sojusz Świętego Mikołaja

۩۞۩ٌ====ٌٌٌ۩۞۩====۩۞۩ٌ

Dewiza wojownika

Kiedy nieprzyjaciel atakuje, cofamy się;
kiedy nieprzyjaciel zatrzymuje się, patrzymy;
kiedy nieprzyjaciel chce uniknąć bitwy, my także;
kiedy nieprzyjaciel uchodzi, my z nim.
Kiedy idzie źle - załatwiamy bany

JESTEŚMY NAJLEPSZYM I NAJWIĘKSZYM SOJUSZEM NA NY. NASZYM GŁÓWNYM CELEM JEST WYBUDOWANIE NAJWIĘKSZEGO CUDU NA TYM ŚWIECIE CZYLI
KONIA NA BIEGUNACH


۩۞۩ٌ====ٌٌٌ۩ٌٌ۩۩۞۩ٌٌ۩۞۩ٌ۩ٌٌ ۩====۩۞۩ٌ

SOJUSZ został założony przez NIeobLIczAlny​
[/CENTER][/CENTER][/CENTER]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Średnio, brak loga przede wszystkim.
Twierdzenie, że jest się najlepszym sojuszem na świecie moim zdaniem jest bez sensu, niech ocenią to inni gracze ;)

4/10
 

DeletedUser1360

Guest
Dawno mnie nikt nie rozbawił :D

Jesteście akademią sojuszu z Kappy? Hehe to znaczy przenosicie się telepatycznie do głównego sojuszu ? Czy za zasługi na Ny przyjmują was do głównego na Kappie. :D

Chyba że dajecie do zrozumienia iż sojusz IT już tutaj jest na NY a wy jesteście jego akademia :D to byłoby ogólnie zajefajne na tym etapie gry jeszcze nie widziałem akademii :p

Ten różowy kolor to mogliście sobie podarować :) choć w sumie nawiązuje do loga :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z Squnqs'em, niema jak megalomania o sobie, że jest się najlepszym. Powinieneś przedstawić co macie realnie do zaoferowania, opowiedzieć o tym co udało Wam się już osiągnąć, chociaż ilość polis, czy pozycje w rankingu. Ciekaw jestem jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? :) Pozatym to logo z serduszkiem... kojarzy się raczej z biurem matrymonialnym niż sojuszem.

2/10
 

DeletedUser

Guest
:)

Myślałem że będzie bardziej zabawne i tu ciut się zawiodłem, jak już robi się komuś tak prostacką reklame to powinna jednak być bardziej zabawna.
 

DeletedUser

Guest
...

Wiesz co prezentacja twa już jest dalszą częścią tych beznadziejnych szlaczków , już nie mogę się na to patrzeć, kiedy szukałem sojuszu na początku to od razu wyłączałem stronę ...
To jest żałosne, po drugie te kolory jaskrawe czerwone itd.
Jeśli masz słowa ważniejsze to je pogrub, a nie kombinujesz ...
 

DeletedUser

Guest
5/10 ... ehh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja moze palnę głupstwo ale przeszukałem spis sojuszów na NY i nie znalazłem tam sojuszu pod nazwą Symmachia Partańska. Znalazłem Spartańską ale Partańskiej nie widziałem to coś nie duży ten wasz sojusz jak na największy na serwie :) Ocena 2/10 za to że nie potrafisz nawet poprawnie napisać nazwy reklamowanego Sojuszu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry