Symmachia Spartańska

  • Rozpoczynający wątek niXi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3480

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

grepomaniak haha, Stoner no tak. Niech sobie kopiują i osiągają sukcesy jak ma in to pomóc to ok.

aha a nazwy ja nie wymyśliłem - to połączenie sojuszu Legion 44 z sojuszem Ateny - ja byłem tylko tą osobą co łączył te sojusze no i nie tylko ja ale rzesza ludzi znakomitych.

ps. Turek czego Ty tak nie lubisz tego LA?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Ja na zawsze zostane GREPOMANNIAKEM :)
Też tak mam, jestem w LA ale zawsze będę BRYGADZISTĄ :cool:

A co do tej sprawy z marką LA i logiem,
hmm na miejscu Mańka bym opatentował to i sprzedawał chętnym, jeśli kupuje się skrócenie czasu lub surkę to na nazwę Legion Ateński i granie pod tym szyldem na pewno znaleźli by się chętni :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Nie wiem o co ten cały szum, chłopaki po prostu lubią chodzić w butach "mike" czy dresie "odidas" Może im jeszcze jakiś sweterek na górę dobiorą ;-) Ten sojusz też jest pewnie made in china he he. Ja to bym nie chciał grać w oryginale LA, a co dopiero w takiej podróbce :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12932

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

grepomaniak haha, Stoner no tak. Niech sobie kopiują i osiągają sukcesy jak ma in to pomóc to ok.

aha a nazwy ja nie wymyśliłem - to połączenie sojuszu Legion 44 z sojuszem Ateny - ja byłem tylko tą osobą co łączył te sojusze no i nie tylko ja ale rzesza ludzi znakomitych.

ps. Turek czego Ty tak nie lubisz tego LA?


Dziwisz się maniek dlacego Turas nie lubi LA ?
Przecież jest jechany przez LA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

He he nie dość że podróba to i jeszcze lizus :D Prawdziwi hardcorowcy made in china
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

a do kogo? wiadomo że do ciebie. możesz czasem pomyśleć przed wysłaniem głupiego posta. wystarczy że już masz głupi sojusz.
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Ciekawe czy taki mądry w grze... jak na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

ju tokien tu mi? kaman! :D
Rozerwałbyś mnie na strzępy, dobrze że nie gram na Twojej wyspie ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Dziwisz się maniek dlacego Turas nie lubi LA ?
Przecież jest jechany przez LA

Gdzie jestem jechany przez LA? To raczej oni (ss) polegli w wojnie z MDG.

Co do manka i jego pytania to nie lubie pewnych osob z LA i chodzilo mi o to. Czyli maniek stoner tez w LA jesrt majster czyli najwiekszy tchórz i menda gp. Najpierw mu ratowalismy **** jak ss mu zabieralo miasta a potem ten poszedl do ss i walczyl przeciw nam. tchorz, ktory sam przyznal, ze odszedl bo nie mial wyjscia gdyz zostalby przejety.

Nie wiem czy gra u was koles priscilla na innym nicku to tez jest dno jako gracz i zalosny szpieg.

Mi sie ss/LA kojarzy z adriankilerek maniek stoner leniwy leniwiec a tych nie lubie. Kilku innych tez sie przewinelo.

Ale wiadomo, ze to nie chodzi o caly sojusz tylko ogól bo to wy tworzycie ten sojusz.

Dla mnie takie zagrywki jak robil maniek na Tau czyli piszac do moich graczy i namawiajac ich do odejscia by mogl mnie pokonac sa zalosne i nie bede mial o was dobrego zdania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Ja pierniczę, a ten tylko o jednym...
Żeby to jeszcze z jajem było to by się człowiek chociaż pośmiał... Już za dużo tego "ja jestem najlepszy, ja mam honor, ja walczę do końca..." Trzymaj fason... Nie wszyscy lubią LA i chwała za to, ale przedszkola już nie rób...
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Ja pierniczę, a ten tylko o jednym...
Żeby to jeszcze z jajem było to by się człowiek chociaż pośmiał... Już za dużo tego "ja jestem najlepszy, ja mam honor, ja walczę do końca..." Trzymaj fason... Nie wszyscy lubią LA i chwała za to, ale przedszkola już nie rób...

Daj się wykazać filozofowi .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

A Ty podróba się nie przymilaj... Już każdy wie coś ty za jeden... Prędzej Turka przytulę niż Ciebie ;-)
 

DeletedUser13747

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

...................................f
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Symmachia Spartańska

Sojusz nie istnieje. Prezentacja zostaje zamknięta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry