Symmachia Spartańska

  • Rozpoczynający wątek niXi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
LEGENDA POWRACA
[ally]Symmachia Spartańska[/ally]
Na tym etapie gry nie podpisujemy żadnych paktów - nie jesteśmy masówką.
W sprawach rekrutacyjnych kieruj sie do
[player]pablo0581[/player]
Dyplomatą sojuszu jest
[player]pablo0581[/player], każda chęć zawarcia paktu musi być z nim skonsultowana w przeciwnym razie zaproszenia będą automatycznie usuwane.
Rekrutacja na morzach 45,44

Wszelkie fuzje przeprowadzane są na zasadzie Wy do Nas, ale tylko aktywni i godni uwagi gracze, którzy walczą do końca.

Nie ważna jest ilość tylko jakość!

DO SOJUSZU ZAPRASZAMY GRACZY DOŚWIADCZONYCH JAK I TYCH NOWYCH KTÓRZY CHCĄ SIĘ CZEGOŚ NAUCZYĆ

WYMAGANIA:AKTYNOŚĆ!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Zapraszam graczy do sojuszu Symmachia Spartańska jeżeli chcesz do nas dołączyć pisz nick w grze:pablo0581


Nie jesteśmy topową masówką
Elite tworzą gracze którzy myślą z głową
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

hmm a czym można jeszcze myślec?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

tylko głową ale to i tak nasze motto


Kto chce dołączyć

nick w grze:pablo0581
Nie jesteśmy masówką
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Stoner chcesz zapraszam tylko graj bez złota zobaczymy kto bez zlota będzie lepszy!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Stoner chcesz zapraszam tylko graj bez złota zobaczymy kto bez zlota będzie lepszy!!!

Bez zlota byl bym lepszy :) ...Teraz zaluje ze wykasowalismy tylko tamten swiat a nie cale TWOJE konto ktore dostales i na ktorym grasz :) TAK!!! - TERAZ JUZ WIESZ CO SIE STALO WTEDY!!! ... nie przypisuj sobie zaslog innych bo jestes cienkim graczem ktory dostal konto dawno temu :) i dalej na nim grasz bo KTOS KIEDYS COS NA TYM KONCIE DOKONAL (nie ty-ktos) ...zalozyl bys sobie wlasny nick a nie liczysz na jakies wzgledy chowajac sie za NIE SWOIM NICKIEM!!! TAK LEPIEJ??? (juz nigdy nie oddam konta komus kogo nie znam-nawet jak by bylo na nim 200 miast i bylo top 1)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

tylko że stoner komuś kiedyś oddałeś konto mnie to nie obchodzi komu ale po co w ogóle komuś je oddawałeś!!!!!

skończmy ten temat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

tylko że stoner komuś kiedyś oddałeś konto mnie to nie obchodzi komu ale po co w ogóle komuś je oddawałeś!!!!!

skończmy ten temat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Mam Wasz sojusz na wyspie.
Bede farmila :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

jak chcesz tylko że my tak łatwo się nie damy :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Kazdy jest latwy, po prostu trzeba do niego odpowiednio podejsc :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

tylko że stoner komuś kiedyś oddałeś konto mnie to nie obchodzi komu ale po co w ogóle komuś je oddawałeś!!!!!

skończmy ten temat

...ty je dostales jak poszlismy grac na jocie :) i jak bys sie na tym koncie na jocie nie pojawil to wtedy bysmy ci swiata nie wykasowali :) ps:zmieniaj haslo i adres jak dostajesz od kogos konto :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

zobaczymy kto kogo będzie farmił po ochronie!!!!



Zapraszam do sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

ale wy mi wykasowaliście światy skończmy o tym gadać masz coś do powiedzenia o tym dawaj na pw



Zapraszam do sojuszu

jak komuś te konto oddaliście nie moja wina
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

niXi nie kozacz sobie.
Bo ty widocznie nie umiesz osiągnąć czegoś sam...
A piszesz, że LA na PHI nic nie osiągnie...
Zobaczymy od kogo konto dostaniesz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

niXi nie kozacz sobie.
Bo ty widocznie nie umiesz osiągnąć czegoś sam...
A piszesz, że LA na PHI nic nie osiągnie...
Zobaczymy od kogo konto dostaniesz...

Rozumiem, ze jestes zalozycielem podrobki LA lub jestes w tym sojuszu?

Powiedz mi dlaczego nie zrobiles wlasnej nazwy tylko kopiujesz sojusz co sam sobie zapracowal an renome a Ty z tego chamsko korzystasz ze swoim noob sojuszem?

Dodatkowo jeszcze kopiujesz profil logo to jest szczyt chamstwa.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ze takie cos przyciaga samych noobow co marza o LA ale zawsze byli splawiani. Zaden ogarniety gracz nie dojdzie do podrowbki jakiegokolwiek sojuszu.

Sam sobie szkodzisz bo mimo, ze was i Ciebie nie znam to samym tym pdorabianiem juz jestes dla mnie zerem.

Nie lubie la ale to co ty robisz jest zalosne.
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Jestem w tym sojuszu, ale założycielem nie jestem.
Żałosny to ty jesteś i Twoje MDG - Turasie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

po prostu zmiencie nazwe i nie robcie wsi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symmachia Spartańska

Rozumiem, ze jestes zalozycielem podrobki LA lub jestes w tym sojuszu?

Powiedz mi dlaczego nie zrobiles wlasnej nazwy tylko kopiujesz sojusz co sam sobie zapracowal an renome a Ty z tego chamsko korzystasz ze swoim noob sojuszem?

Dodatkowo jeszcze kopiujesz profil logo to jest szczyt chamstwa.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ze takie cos przyciaga samych noobow co marza o LA ale zawsze byli splawiani. Zaden ogarniety gracz nie dojdzie do podrowbki jakiegokolwiek sojuszu.

Sam sobie szkodzisz bo mimo, ze was i Ciebie nie znam to samym tym pdorabianiem juz jestes dla mnie zerem.

Nie lubie la ale to co ty robisz jest zalosne.

LOL ...pierwszy raz chociaz po czesci sie zgodze z tym panem :) To ze skopiowali nazwe to jest zalosne bo LA jest tylko jedno-nie wiem kto wymyslil ta nazwe (chyba Maniek) wiec moze sie chyba czuc troche urazony ale ze stare logo skopiowali - TO JEST PORAZKA!!! wstyd by mi bylo grac w takiej marnej imitacji jakiegos sojuszu,pewnie 75% graczy na tym swiecie nawet nie wie ze to LA to nie to LA ...ja sam z LA nie mam za wiele wspolnego choc obecnie gram w tym sojuszu na innym swiecie to mnie tak to nie BOLI jak tych graczy ktorzy pracowali na innych swiatach jak jota i Ny na to ze nie ktorzy gracze kasuja konta jak maja ten sojusz w okolicy. Ja na zawsze zostane GREPOMANNIAKEM :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry