Symulacja w raportach na forum;.

Jestem:

  • Za, nie chcę, żeby bolały mnie paluszki.

    Głosy: 57 86,4%
  • Przeciw- nikomu nie pomagam i nie czuję tego bólu.

    Głosy: 6 9,1%
  • Obojętne mi to- pomagam, ale moje paluszki są ze stali.

    Głosy: 3 4,5%

  • W sumie głosujących
    66

DeletedUser

Guest
Może zacznę od screena:
raportpropozycjaforum.jpg


A teraz sama propozycja:

Chodzi mi o to, żeby raporty szpiegowskie/raporty z ataków były wyposażone w przycisk, w jaki wyposażony jest każdy zwykły raport należący do nas. Dlaczego? Już wyjaśniam.
Często gracze potrzebują pomocy w czyszczeniu miasta i umieszczają raport na forum. Gracz z dobrym serduszkiem ofiaruje pomoc, musi jednak wpisywać wszystkie dane własnoręcznie od czego bolą paluszki. Czy gracz o dobrym serduszku musi być na to skazany? Cze naprawdę muszą boleć go te biedne, małe, paluszki? Czy musimy cierpieć, za swą dobroć? Ta propozycja ułatwi grę, jednocześnie wspierając dobre duszki w sojuszu...
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobry pomysł. myślę, że każdy z nas nieraz musiał przepisywać ilośc jednostek z takich raportów do symulatora.
 

DeletedUser

Guest
No muszę przyznać, że też mi tego brakuje. Taka opcja na pewno by się niejednokrotnie przydała. Głos na "TAK".
 

DeletedUser

Guest
Podejrzewam, że tej opcji brakuje co najmniej kilku osobom, a że ja sobie obiecałem ostatnio, że nie napiszę propozycji dopóki jedna z moich wcześniejszych nie zostanie przyjęta czekałem aż do wersji 1.26.1 ;)

Proszę o większe udzielanie się tym temacie, zagłosowało 8 osób, a napisały coś tylko 2! Nie da się nikogo zachęcić do brania udziału w głosowaniu, jeśli ten ktoś nawet nie zauważy, że są nowe posty :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7343

Guest
Trzeba hartować palce :D!

Ale taka opcja jednak była by bardzo przydatna,może wpisywanie do symulatora nie jest jakieś straszne ,ale bywa że mamy mało czasu i takie rzeczy są po prostu zbędne.

Głos na TAK
 

DeletedUser

Guest
Jako że propozycja jest przydatna (i moja), pomocna (i moja), a także wyjątkowo dopracowana (bo moja:D), miała dużo głosów na 'tak' odświeżam nim zniknie wśród innych nie tak doskonałych i pomocnych jak moja propozycji :p
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej za - jest to denerwujące, że do symulatora automatycznie możemy wrzucić tylko jednostki z własnego raportu, dlatego opcja z propozycji bardzo się przyda :);)
 

DeletedUser

Guest
Ja również za mam swój sojusz i również mam takie problemy :(
 

DeletedUser

Guest
Gracz z dobrym serduszkiem ofiaruje pomoc, musi jednak wpisywać wszystkie dane własnoręcznie od czego bolą paluszki. Czy gracz o dobrym serduszku musi być na to skazany? Cze naprawdę muszą boleć go te biedne, małe, paluszki? Czy musimy cierpieć, za swą dobroć? Ta propozycja ułatwi grę, jednocześnie wspierając dobre duszki w sojuszu...

Pytanie za pytanie:

Czy ten gracz o dobrym serduszku jest zainteresowany pomocą dla kolegi, czy nabiciem pkt? Jeżeli nabiciem pkt, to pomoże tylko w czyszczeniu małych oddziałów, więc symulator nie potrzebny. Jeżeli z kolei rzeczywiście chce pomóc, to wyśle armię tak czy siak, by pomóc w czyszczeniu... innymi słowy, nie nie jest skazany na ból paluszków. Nie, nie musi cierpieć za swą dobroć ;)

Ale nie twierdzę, że propozycja jest zła. Może się przydać niektórym osobom. Leniwym, bądź ciekawym potencjalnego wyniku.

Teraz... być na tak, czy na nie? Jako, że nie lubię rozleniwiania, jestem na nie ;) Wolę zahartować paluszki, może ten trening przyda się w innej sytuacji... :D
 

DeletedUser

Guest
RailGun napisał:
Czy ten gracz o dobrym serduszku jest zainteresowany pomocą dla kolegi, czy nabiciem pkt? Jeżeli nabiciem pkt, to pomoże tylko w czyszczeniu małych oddziałów, więc symulator nie potrzebny. Jeżeli z kolei rzeczywiście chce pomóc, to wyśle armię tak czy siak, by pomóc w czyszczeniu... innymi słowy, nie nie jest skazany na ból paluszków. Nie, nie musi cierpieć za swą dobroć ;)

Rail, dziwne wnioski wyciągasz :p
Wydaje mi sie że jeżeli ktoś chce nabić punktów (agresora jak rozumiem) to będzie atakował większe oddziały, aby jak najwięcej ubić.. przy okazji pomagając koledze. Jeżeli chce pomóc, to i tak to zrobi nawet wysyłając na samobója 200koni :p

Zresztą sama propozycja nie ma z tym wiele wspólnego. Po prostu oferuje nam mniej klikania, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej sprawdzić np. jakie straty mozemy zadać wrogowi naszym obecnym offem.

Nic złego w tym nie widzę, a że jestem leniuch, to tym bardziej pomysł popieram :D
 

DeletedUser

Guest
Rail, dziwne wnioski wyciągasz :p
Wydaje mi sie że jeżeli ktoś chce nabić punktów (agresora jak rozumiem) to będzie atakował większe oddziały, aby jak najwięcej ubić.. przy okazji pomagając koledze. Jeżeli chce pomóc, to i tak to zrobi nawet wysyłając na samobója 200koni :p

Hmmm... czyżby?

Ten, kto chce nabić sobie pkt tylko, zaatakuje mniejszy oddział, bądź oddział offowy. Na większym deffowym stosunek strat do nabitych pkt nie jest najlepszy ;) A jeśli specjalnie nie liczy, to i w symulator nie zajrzy, bo po co. I tak pójdzie ;)
Jeśli ktoś chce pomóc koledze i nawet wyśle te 200 koni na samobója, to po co mu sprawdzanie w symulatorku, skoro i tak pośle? :D

Skrótem, me wnioski nie są dziwniejsze od twoich ;)

Zresztą sama propozycja nie ma z tym wiele wspólnego. Po prostu oferuje nam mniej klikania, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej sprawdzić np. jakie straty mozemy zadać wrogowi naszym obecnym offem.
Ależ ja się nie czepiałem samej idei tej propozycji, zresztą widziałeś sam, powiedziałem że może być dla niektórych przydatna :)
 

DeletedUser

Guest
RailGun napisał:
Ten, kto chce nabić sobie pkt tylko, zaatakuje mniejszy oddział, bądź oddział offowy. Na większym deffowym stosunek strat do nabitych pkt nie jest najlepszy

Myślę że to już zależy od samych graczy. Wiadomo że każdy chciałby trafiać offy, ale nie każdemu jest to dane :p A niektórzy chętni do pomocy mają ochotę sprawdzić ile w przybliżeniu strat zadadzą, niż wysłać atak nie wiedząc jaki przyniesie skutek... a ta propozycja nieco im ten proces przyspieszy. Warto pomysł wprowadzić choćby z uwagi na nich ;)

Ale koniec już dyskusji, bo w pomyśle plusy widzisz, więc co ja próbuję osiągnąć? :D
 

DeletedUser5716

Guest
Na tak wiele razy potrzebne są owe raporty a wtedy co zostaje to tylko screen :(.... potem zapisanie na dysku... imageshack..a nie jeszcze przed tym paint...
Chyba wiecie o co mi chodzi ^^
 

DeletedUser

Guest
Pytanie za pytanie:

Czy ten gracz o dobrym serduszku jest zainteresowany pomocą dla kolegi, czy nabiciem pkt? Jeżeli nabiciem pkt, to pomoże tylko w czyszczeniu małych oddziałów, więc symulator nie potrzebny. Jeżeli z kolei rzeczywiście chce pomóc, to wyśle armię tak czy siak, by pomóc w czyszczeniu... innymi słowy, nie nie jest skazany na ból paluszków. Nie, nie musi cierpieć za swą dobroć ;)

Nie ważne czym jest zainteresowany- jeśli ma symulator może zobaczyć jakie wojsko najlepiej wysłać czasami potrzeba offa mieszanego, a czasem jeden atak procami rozwali wszystko
 

DeletedUser

Guest
Nie ważne czym jest zainteresowany- jeśli ma symulator może zobaczyć jakie wojsko najlepiej wysłać czasami potrzeba offa mieszanego, a czasem jeden atak procami rozwali wszystko
Symulator już jest, więc co twa wypowiedź ma do rzeczy w tym temacie? ;)

Na tak wiele razy potrzebne są owe raporty a wtedy co zostaje to tylko screen :(.... potem zapisanie na dysku... imageshack..a nie jeszcze przed tym paint...
Chyba wiecie o co mi chodzi ^^
Ja polecam otwarcie dwóch zakładek/okienek, nie ma zabawy z obrazkami :)
 

DeletedUser

Guest
Uważam że może się przydać i nie tylko do symulatora :)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Symulacja w raportach na forum;.

Team Propozycyjny zaakceptował propozycję i została ona przekierowana do InnoGames, zachęcam do dalszych wypowiedzi w temacie.
 
Do góry