Symulator oferuje tylko jednego boga naraz.

  • Rozpoczynający wątek vidark
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W symulatorze jest tylko jeden bóg do wyboru. Wg mnie to nie tak powinno wyglądać.
Przykład:
Mam 2 polis
W jednym jest zeus,w drugim atena.
W pierwszym mam,załóżmy 15 minotaurów i kilka mantikor, załóżmy że jest to trzon mojej armi. Teraz chciałbym wpisać w symulator owe jednostki,więc wybieram zeusa, ale również chciałbym sprawdzić jak się sprawią przy ataku z rzuconym czarem Heroiczna Siła, a więc musze wybrać atenę jako boga, i w tym momencie wszystkie jednostki mitologiczne wcześniej wybranego boga znikają.
Nie piszcie tutaj,że mogę sobie sam policzyć ile to jest 10% od straconych jednostek bo nie o to tutaj chodzi. Moim zdaniem powinno to zostać poprawione,aby grało się lepiej :)
 

DeletedUser

Guest
słabo kombinowałeś. najpierw wybierz atenę i zaznacz heroiczną siłę, potem zmień boga i dodaj mantykory/minotaury. 110% ataku zostanie, jednostki boskie inne. pozdro od SGO. :)
 

DeletedUser

Guest
mam ten sam problem zamiana kolejności bogów nic nie daje.
 

DeletedUser

Guest
zelgawis2, opisany przez Ciebie sposób nie działa :] Owszem, zostaje w ataku 110%, ale to tylko napis i jest to zapewne błąd. Sprawdź lepiej dokładnie czy Twoja metoda działa ;]

Coś z tymi czarami trzeba by było zrobić...
PS, to nie jest błąd, to jest niedociągnięcie. Twój pomysł bardziej mi pasuje na propozycję, niż zgłaszanie błędu.
 
Do góry