[To nie błąd] Symulator walki nie działa

  • Rozpoczynający wątek respect23
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam u mnie nie działa symulator walki a dokładnie nie ma opcji symuluj oraz wstaw ocalałe wojska. Próbowałem logować się na dwóch przeglądarkach: Internet explorer, mozilla firefox i nic. Cały czas gram na firefox i było ok.
 
Odp: Symulator walki nie działa

umnie podobnie jest z tym symulatorem
podobnie jest z wojem...wyslalem atak czas sie zatrzymal na 00;00 do konca....i ani raportu i ani wojo nie wraca szpieg podobnie czas sie zatrzymal na 00;00 i nic ,,co teraz?
 
Odp: Symulator walki nie działa

Witam u mnie nie działa symulator walki a dokładnie nie ma opcji symuluj oraz wstaw ocalałe wojska. Próbowałem logować się na dwóch przeglądarkach: Internet explorer, mozilla firefox i nic. Cały czas gram na firefox i było ok.
Naciśnij jednocześnie Ctrl i + (plus) albo Ctrl i 0 (zero). Najprawdopodobniej masz oddalony widok i stąd nie widać dolnych przycisków. Niestety nie jest to traktowane jako błąd.

umnie podobnie jest z tym symulatorem
podobnie jest z wojem...wyslalem atak czas sie zatrzymal na 00;00 do konca....i ani raportu i ani wojo nie wraca szpieg podobnie czas sie zatrzymal na 00;00 i nic ,,co teraz?
Jest to zupełnie inny problem w żaden sposób niezwiązany z symulatorem. Proszę następnym razem każdy błąd zgłaszać w osobnych tematach. Dzięki temu unikniemy chaosu.
Wiemy jednak już o tym problemie i właśnie pracujemy nad nim, obecnie powinno już być lepiej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry