[Wyjaśnione] Symulator

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Szybkie pytanie...nowe ikonki w symulatorze pojawiły się w związku ze zbliżającym się eventem, czy też te bonusy będą ogólnodostępne?

Choć jak znam życie, to tylko te bonusy podczas eventu będzie można zdobyć...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Symulator

Zgadza się, nowe bonusy będzie można wygrać w evencie Wielkanocnym :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Symulator

Czy mi się wydaje, czy ten event będzie całkowicie pod złotników zrobiony? Bonusowe nagrody dla tych, którzy najwięcej razy nakarmią kurę, gdzie składniki można sobie kupować w dowolnych ilościach za złoto...bezsensowne rozwiązanie:/

Chyba, że ja źle rozumiem ten event?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Symulator

Nie do końca. Za każde wytworzone jajko przyznawana jest losowa liczba tzw. punktów harmonii, które mają znaczenie w rankingu. Każdy ma taką samą szansę na ich zdobycie, bez względu na to, czy skorzystał ze złota do kupna składników czy nie. Może zdarzyć się tak, że ktoś zakupi wiele rodzajów paszy, a mimo to otrzyma mniej punktów od osoby, która zebrała ją podczas wykonywania akcji w grze. Złoto daje pewne korzyści, ale nie traktowałabym go jako jedynego wyznacznika - trzeba mieć też sporo szczęścia ;) Warto spróbować, nie ma nic do stracenia, a nagrody są mogą być całkiem miłym dodatkiem.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Symulator

Nie do końca. Za każde wytworzone jajko przyznawana jest losowa liczba tzw. punktów harmonii, które mają znaczenie w rankingu. Każdy ma taką samą szansę na ich zdobycie, bez względu na to, czy skorzystał ze złota do kupna składników czy nie. Może zdarzyć się tak, że ktoś zakupi wiele rodzajów paszy, a mimo to otrzyma mniej punktów od osoby, która zebrała ją podczas wykonywania akcji w grze. Złoto daje pewne korzyści, ale nie traktowałabym go jako jedynego wyznacznika - trzeba mieć też sporo szczęścia ;) Warto spróbować, nie ma nic do stracenia, a nagrody są mogą być całkiem miłym dodatkiem.

Ok punkty są losowe ale czy one się nie sumują? Korzystając ze złota mam większą szanse na trafienie dużej ilości punktów. Więc złoto ma znaczenie w tym evencie, przestań pisać więc głupoty że nie do końca bo rzygać się juz chce. Na siłe bronicie swoich eventów a tak naprawdę złotnik będzie miał ucieche. Nie mam nic do złotnikow, niech wydają sobie ile chca na gre, ja na te piksele nie wydam złotówki.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Symulator

Oczywiście, że punkty z jaj wychodzą losowe. Jednak normalnie, bez złota dostanę 10 składników do jaj...a to daje mi trzy jaja dziennie (co trzeci dzień cztery). A złotnik może sobie wytworzyć zdecydowanie więcej jaj...czyli może zdobyć zdecydowanie więcej punktów. Prosta matematyka...prawdopodobieństwo zdobycia większej ilości punktów wzrasta wraz z ilością otwartych jaj.

Szczęście, to już inna sprawa...i kto mi zapewni, że to właśnie do mnie się uśmiechnie, a nie do złotnika?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Symulator

Nie do końca. Za każde wytworzone jajko przyznawana jest losowa liczba tzw. punktów harmonii, które mają znaczenie w rankingu. Każdy ma taką samą szansę na ich zdobycie, bez względu na to, czy skorzystał ze złota do kupna składników czy nie. Może zdarzyć się tak, że ktoś zakupi wiele rodzajów paszy, a mimo to otrzyma mniej punktów od osoby, która zebrała ją podczas wykonywania akcji w grze. Złoto daje pewne korzyści, ale nie traktowałabym go jako jedynego wyznacznika - trzeba mieć też sporo szczęścia ;) Warto spróbować, nie ma nic do stracenia, a nagrody są mogą być całkiem miłym dodatkiem.

To może ktoś łaskawie napisze parę słów o tym evencie z okazji Wielkanocnych guseł. Czy to za duże wymaganie jakie stawiam?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Symulator

Każdy może przecież wejść na betę i sprawdzić, z czym to się je...a jak komuś się nie chce, to w skrócie nowy event polega na karmieniu kury. Jest osiem składników...z trzech się tworzy jajo. Za każde jajo dostaje się "punkty harmonii"...od 1-10. Na podstawie tych punktów tworzony jest ranking dzienny i ogólny...kto zbierze ich najwięcej dostaje nagrody dodatkowe. Zwycięzca każdego dnia dostaje nagrodę plus odznaczenie, a z rankingu ogólnego nagrodę dostaje pierwsze 10 osób.

No i oczywiście składniki można kupować za złoto, więc stąd twierdzenie, że najlepsi w evencie pewnie sporo kasy na to wydadzą...i mają dzięki temu przewagę.
 
Do góry