[Naprawiony] symulator

  • Rozpoczynający wątek siwyy73
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co jest z tym symulatorem ,nie mogę z niego korzystać,przeglądarka firefox,klikam symuluj i nie ma nic, na explorer wyświetla error
 

DeletedUser77

Guest
Odp: symulator

Czy podczas używania FireFoxa pojawia się jakiś błąd?
Na jakim świecie jest ten problem?
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: symulator

Ja mam to samo na świecie Pi , ciągle jest response error i to przy dodaniu opcji premium oraz łask i próbie zaakceptowania tych dodatkowych bonusów wyskakuje ten napis , wcześniej jak świat alfa był w starej wersji wstawiałem jednostki z Pi do symulatora na Alfie , może po prostu wyłączcie w ogóle symulator przynajmniej człowiek nie będzie się denerwował
 

DeletedUser

Guest
Odp: symulator

Ja mam ten sam problem, ale na swiecie sigma :(

Wyskakuje mi response error za kazdym razem jak chce go uzyc...
 

DeletedUser

Guest
Odp: symulator

Może to coś z internetem, mam ten komunikat nieraz jak robię co innego, ale to zapewne od mojego internetu (play), spróbujcie na innych przeglądarkach, może przelogujcie się (jeżeli tego nie zrobiliście):(
 

DeletedUser

Guest
Odp: symulator

Mi tam nic z symulatorem nie szwankuję ;]
Moze przeciążyłeś otwierając kilka stron na raz ;P :D:D
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: symulator

Symulator chyba mocno obciąża grepolis bo na chromie mi działa ale potrafi zawiesić grepolis jeżeli go nie wyłączę a chce zmienić miasto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: symulator

Symulator chyba mocno obciąża grepolis bo na chromie mi działa ale potrafi zawiesić grepolis jeżeli go nie wyłączę a chce zmienić miasto.

Tak to prawda, korzystam z chrome, i w pełni sie z tym zgadzam, ale tak na co dzień jest normalnie:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: symulator

Ja mam inny problem.
Jak wchodzę na konto po stałym łączu to nie ma problemu i symulator działa.
Ale jak wchodzę po internecie Orange to już zawsze wyrzuca błąd.
Dodam, że nie zależy to od prędkości transmisji i mocy sygnału. Tak jest ZAWSZE

Ps. w obydwu przypadkach korzystam z tego samego komputera i z tej samej przeglądarki
 

DeletedUser77

Guest
Odp: symulator

Problem jest potwierdzony i zgłoszony do techników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry