[Omawiane] synchro

Witam czy jest możliwość zsynchronizowanie ataków około 30 i każdy wchodzi albo w tej samej sekundzie albo jedną więcej np
10 ataków wchodzi o godzinie 10:30:30
10 kolejnych ataków godzina 10:30:31
itd
jeden gracz tak zsynchronizował jest to nie możliwe próbowałem sam według mnie używa bota albo innego oprogramowania i to nie jedyny przypadek na tym świecie słaba kontrola świata
 

DeletedUser29689

Guest
Da się nawet żeby wchodziło 10 ataków o jednym czasie, kolon w tym czasie po atakach i 10 wsparć w tym czasie po kolonie. Ale tylko naleśnik umie tak czarować
 
30 ataków w 2 sekundy?
Jeśli w sumie ataków było nie wiem 100, to easy.
Jak było tylko 30 i wszystkie w odstępie 2 sekund.
No to i tak się da to zrobić, ale już trudniejsze, ewentualnie wielkiego farta trzeba mieć.
Ktoś kto się zna na matematyce może policzyć jaka jest szansa, że 30 ataków przy 21 możliwościach zmieści się w 2.
 
da się z tego co pamiętam, nawet przy mniejszej ilości, można próbować celować 3-4 razy z cofaniem bez programu, a jak masz jeszcze buty to około 6 razy możesz próbować trafiać jeden atak (przy synchro +/-10 sek) Pozdrawiam, ps. zależy jak szybko operujesz klawiaturą i myszką :p
 
napiszę jeszcze raz , bo zamiast wycenzurować kłopotliwą treść to post został skasowany i jeszcze ban ... tak więc nie będzie tu nic o pracy teamu !!
jedynie porada jak udokumentować "BOTa"
jeżeli znowu dostanę bana lub wpis ten zostanie bez podstawnie usunięty pcham sprawę wyżej

jeżeli chcesz przedstawić dowody na używanie bota - to musisz nagrywać to co się dzieje w trakcie wykonywania synchro ...
nie ważne jak szybki jesteś w klikaniu , jak sobie rozstawisz okienka , nie wyklikasz w ułamku sekundy kilka razy tych samych poleceń !!! to już BOT czy inny skrypt pomagający robi to za osobę puszczającą ataki /wsparcia .
a wszelkie informacje w trakcie wysyłania / kasowania poleceń znikają ... więc to że w wyniku przyszło 20 ataków/wsparć w synchro nic Ci nie da ,
tu jest ważne zachowanie się systemu w czasie takiego zdarzenia i tylko nagranie a nie screeny coś tu wskórają jako dowód .
 
porada jak udokumentować BOTa jest uznawana za rozmowę o blokadach i karach , nie dziwne że szukają nowych modków skoro obecni mają problem z interpretacją i zrozumieniem własnych regulaminów
 
Do góry