Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser22544

Guest
widzę że strasznie was boli ten pakt,w co drugim waszym poście o tym mówicie,troche luzu:cool:
 

DeletedUser15394

Guest
Nie napisałem nic o pakcie, raczej boli mnie to że pomagacie pomidorom wygrać świat w spokoju tak jak to zrobił gang słodziaków na nysie luzakom, dostajecie baty a pomidory sobie spokojnie biorą miasta z rozbiórek itd
 

DeletedUser30330

Guest
Od dzisiaj trzymam stronę blenderów na tym forum, bo mi się ich żal zrobiło, ktoś musi odbić piłeczkę.

Lepiej odpowiedź dlaczego wasza morelka tak nieudaczna jest a może za mocna wyspę sobie wybrała :)

Bo jest za dobra na gorsze.

Nie napisałem nic o pakcie, raczej boli mnie to że pomagacie pomidorom wygrać świat w spokoju tak jak to zrobił gang słodziaków na nysie luzakom, dostajecie baty a pomidory sobie spokojnie biorą miasta z rozbiórek itd

Bo jesteście słupami i nie potraficie nam podbić miasta bez morelki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25960

Guest
Nie napisałem nic o pakcie, raczej boli mnie to że pomagacie pomidorom wygrać świat w spokoju tak jak to zrobił gang słodziaków na nysie luzakom, dostajecie baty a pomidory sobie spokojnie biorą miasta z rozbiórek itd
Ciekawi mnie jak słodziaki nam pomogli ?
chyba tym że po zerwaniu paktu byli nieudolni by cokolwiek nam zrobić mimo ułożenia się z vvv bandą i nn coś tam (sorry nie pamiętam końcowego członu) husari nie liczę:D
ale fakt ich nieudolność była dla nas pomocna :p
namiętnie dążyli do wojny ale się przeliczyli niestety wojsko trzeba umieć budować:cool: na festynach świata się nie wygrywa ;)
 

DeletedUser25960

Guest
pakcik z słodziakami był podpisany po przymusowych wakacjach czołówki u luzaków
czego nie wykorzystaliście chodzi o vvv i el tiempo
a po zerwani paktu gdzie tak bardzo tego chcieli nie pokazali nic (były jakieś przejęcia ale czy to słodziaków:rolleyes:)
ale to już nie ma co rozgrzebywać tu inny świat nie ma co zaśmiecać forum
 

DeletedUser27580

Guest
Od dzisiaj trzymam stronę blenderów na tym forum, bo mi się ich żal zrobiło, ktoś musi odbić piłeczkę.



Bo jest za dobra na gorsze.



Bo jesteście słupami i nie potraficie nam podbić miasta bez morelki.

A po co te całe morale? Jak wy chcecie złomować mając po jednym mieście? Werka źle nauczyła chyba :/

A tak serio to pozdrawiamy zeusownia który wraz ze swoim murkiem zasponsorował nam trochę slotów
KNzVUF0.png
 
Do góry