Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser15394

Guest
Walczymy z sojuszem top1 a wy? z murarzami czy tam sezonami to wyglądało tak jakbyście byli w pakcie nawet myślałem że będziecie się łączyć z nimi na dominacje bo ze sobą nie walczyliście przez cały świat xD
 

DeletedUser32971

Guest
Walczymy z sojuszem top1 a wy? z murarzami czy tam sezonami to wyglądało tak jakbyście byli w pakcie nawet myślałem że będziecie się łączyć z nimi na dominacje bo ze sobą nie walczyliście przez cały świat xD
Ten wasz top sojusz to połączenie kilku sezonów a my z nimi niemal od samego początku walczyliśmy i jakoś nie dali rady , były gorsze chwile ale daliśmy radę , popatrz na mapę my siedzimy w środku świata otoczeni z każdej strony jesteśmy to mamy z kim walczyć i walczymy a nie siedzimy na granicach mórz gdzie pewnie nawet handlarza nie pływa ;)
 

DeletedUser32971

Guest
Bo nie wsadzamy morali o 4 rano ;) chyba za dużo proszków z eventu wylosowałeś
 

DeletedUser31336

Guest
Yodła - Po co się tutaj odzywasz, dajesz im tylko pożywkę ;)
Siedzą w kilka osób na FO i czekają aż ktoś skomentuje ich "Cudowny Sojusz"
Wstawianie klocków grubo w nocy na moralach? Cóż, jak życia po za grą się nie ma to tak jest że siedzi się przed komputerem ;)
 
Yodła - Po co się tutaj odzywasz, dajesz im tylko pożywkę ;)
Siedzą w kilka osób na FO i czekają aż ktoś skomentuje ich "Cudowny Sojusz"
Wstawianie klocków grubo w nocy na moralach? Cóż, jak życia po za grą się nie ma to tak jest że siedzi się przed komputerem ;)
Ale przecież to zagrywka stosowana przez Rudego, Łukasza Toretto i ich morele xD to cisnesz właśnie po swoich ludziach
 

DeletedUser32971

Guest
Nie narzekam to wy płaczecie że trzymam 2k birek w nocy ;) jak lubię to nie mogę ???
 

DeletedUser32971

Guest
Ja płaczę ??? Pytam się czy umiecie coś po za wsadzaniem kolonów moralowych w nocy i obstawianiem deffem nie wiadomo ile , to ty żeś pisał smsy dziwnej treści nie ja ;)
 

DeletedUser15394

Guest
Murarze vs jony 3:3
pomidory vs jony 7:5
To fajne walki tam macie z nimi :p
 

DeletedUser32971

Guest
Z kąd to masz ??? Chyba z giganta (taki komiks-ksiażka jak by kto pytał) , widzę że wyobraźnia ładnie was ponosi :)
 
Do góry