Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser29190

Guest
Cóż, udowodniliście wielokrotnie, że przegraliście tylko dlatego, że my jesteśmy słabi, o czym tu więcej pisać?
 

DeletedUser33588

Guest
No dominacja, teraz już będę wiedzieć, żeby się na to nie pchać :p
Cieszy mnie jedynie, że Toretto nie dostanie mieczyków, większego fałszywca na polskim grepo nie widziałem.
 

DeletedUser15394

Guest
Nawet ja zrezygnowałem z tej dominacji :p Oj Kacpi to jeszcze mało grałeś chyba ;/
 

DeletedUser33588

Guest
No gram sporo byku, ale albo nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać takich osób xd
 

DeletedUser15394

Guest
Lepiej jak najmniej - chociaż jeszcze jeden był taki i lepszy od torreto co sojusze zmieniał, co za kosiarzową poszedł nie chce mi się go szukać, idę netflixa oglądać ;p
 

DeletedUser29190

Guest
Jejku, mi już po kolei to pialiście ;) Tłumaczcie to swoim moralowcom :D
 

DeletedUser29190

Guest
Cóż, wygrali Ci, którzy podpisali najwięcej paktów i nabrali najwięcej odpadów z innych sojuszów.
Jejku jejku. Myślałby kto, że to wy siedzieliście w centrum i laliście się z całą topką, opaktowaną ze sobą. Z kim oprócz nas mieliście te wyniszczajace wojny? Ale wiesz, w grze, nie na forum?
 

DeletedUser33588

Guest
Jejku jejku. Myślałby kto, że to wy siedzieliście w centrum i laliście się z całą topką, opaktowaną ze sobą. Z kim oprócz nas mieliście te wyniszczajace wojny? Ale wiesz, w grze, nie na forum?
No tak właściwie, to z nikim, bo Wy siedzieliście za murami i czekaliście, żeby nieaktywnemu wepchnać moralowego w środku nocy, więc ciężko to "wyniszczającą wojną" nazwać :p
 

DeletedUser30647

Guest
To pomalutku bedziemy sie zegnac z tym swiatem . Momentami bylo ciekawie i ciezko do zobaczenia na innych swiatach , trzymajcie sie i dziekuje zarowno swoim graczom jak i czerwonym za te kilka wspolnych miesiecy przy grepo :)
 
Do góry