Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser30644

Guest
Zmuszają mnie do gry tutaj. Może po Nysie pogram :s
 

DeletedUser29757

Guest
gerczi: wchodzimy jednym sojuszem czy od razu dwoma? i żeby była jasność - tym razem to ty będziesz rekrutantem :)
 

DeletedUser30330

Guest
Wchodzę z ekipą sobie pograć, tym razem NORMALNĄ <----slowo klucz
 

DeletedUser30713

Guest
Taki jest plan. Napisz gretsky gdzie wchodzisz, to wyzłocę sobie miasto i 3 paliki wokół Ciebie do końca ochronki:cool:
 

DeletedUser30330

Guest
świat straci sens zanim się rozpocznie, najpierw będzie dominacja kokisiarzy, którzy w 3 dni porobią miasta za 8k, bo mają do tego prawo, nie są złotnikami w ich mniemaniu, bo nie robią tego w 1 dzień
tak jakoś pod koniec lipca zostanie odpalony tłusty event z miksturami, wtedy manty w ilości 24 szt będą fruwać z miast za 3k
potem wejdą moralowcy i tak dalej

Nie chcesz to nie graj i nie narzekaj ;)
 

DeletedUser32016

Guest
Jak narazie na więcej jaleśnikowi nabili około 4 mln pw a na nowym systemie chyba komuś niedawno około 6 mln nabili ale to w sumie tak jakby oddzielne kategorie hihi więc można śrubować rekord :D
 

DeletedUser30644

Guest
Tylko nie przesadzajcie z tym złotem bo będę musiał już na starcie wejść -.-
 

DeletedUser30713

Guest
wejdę pod tym nickiem pod którym tu piszę, dla odmiany
mam na tym koncie tylko jakieś 10k golda i nie bedę dokupywał, i nie mam po kilkanaście miast na każdym świecie giełdującuch jak ty, nie mam tyle czasu coby siedzieć 24/7
może przyjdzie moment, że zaprosisz mnie do swojego sojuszu, za jakiś miesiąc abo dwa xd

Nie wiem, czy będę chciał przyjąć osobę, która na każdym kroku próbuje mnie obrazić. Usuwam tego typu ludzi z sojuszu, a nie przyjmuję ich do siebie.
 
Do góry