Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser31183

Guest
Oczywiście że z gościem z koksow,koksy nawet siebie same niszczą bo rywal słaby
 

DeletedUser30330

Guest
Blendery stracily dzisiaj 50k deffa i z 20 kolonow oraz nic nie podbily i mają kolona, z offa też zostaly wyczyszczone w nocy.

Przegrywają na całej linii. Bez odbioru.

Pozdrawiam serdecznie.
Zeusowania to mlody SLUP

Nie mlode talenty, komuś się pomyliło

Młode słupy to som :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29747

Guest
Blendery stracily dzisiaj 50k deffa i z 20 kolonow oraz nic nie podbily i mają kolona, z offa też zostaly wyczyszczone w nocy.

Przegrywają na całej linii. Bez odbioru.

Pozdrawiam serdecznie.
Zeusowania to mlody SLUP

Nie mlode talenty, komuś się pomyliło

Młode słupy to som :)

Nie no poważnie ktoś w to wierzy? :eek:
Uzbierajcie choć raz przynajmniej 20k deffa to też wam zbijemy
Pogratulować wbicia kolona do miasta 700 punktów. (6k deffa uzbierane przez cały bonus) My wyczyszczeni? To my do Was wchodzimy po PW jak do siebie. A kolony straciliśmy wczoraj może 3-4, dzisiaj jeszcze żadnego, ale rozumiem frustrację, ponieważ wczorajsza taktyka dzisiaj już nie zadziała, a event się kończy, chociaż pewnie i tak macie ekwipunki wypchane mitami
 

DeletedUser32846

Guest
Nie no poważnie ktoś w to wierzy? :eek:
Uzbierajcie choć raz przynajmniej 20k deffa to też wam zbijemy
Pogratulować wbicia kolona do miasta 700 punktów. (6k deffa uzbierane przez cały bonus) My wyczyszczeni? To my do Was wchodzimy po PW jak do siebie. A kolony straciliśmy wczoraj może 3-4, dzisiaj jeszcze żadnego, ale rozumiem frustrację, ponieważ wczorajsza taktyka dzisiaj już nie zadziała, a event się kończy, chociaż pewnie i tak macie ekwipunki wypchane mitami
Ty już się spaliłeś na tym świecie, idżcie budować dalej murki :)
Są stronki, które potwierdzają to, że wczoraj straciliście ponad 50k deffa, a ja sam wam zbiłem 4 kolony :D
 
to som młode talenty, oni jeszcze do stronek nie doszli

już się nie ośmieszaj, zeusownia klasę pokazujecie szczególnie jak wam tak żal ataków na wasze okupki, że fejkujecie jak ktoś wyśle
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30330

Guest
Nie no poważnie ktoś w to wierzy? :eek:
Uzbierajcie choć raz przynajmniej 20k deffa to też wam zbijemy
Pogratulować wbicia kolona do miasta 700 punktów. (6k deffa uzbierane przez cały bonus) My wyczyszczeni? To my do Was wchodzimy po PW jak do siebie. A kolony straciliśmy wczoraj może 3-4, dzisiaj jeszcze żadnego, ale rozumiem frustrację, ponieważ wczorajsza taktyka dzisiaj już nie zadziała, a event się kończy, chociaż pewnie i tak macie ekwipunki wypchane mitami

Widzisz slupie, bo gadasz takie bzdury, że zastanawiam się czy twój sojusz nie powstal przypadkiem w jakimś szpitalu psychiatrycznym.
Pewnie wchodziłes do kazdego gabinetu i zapraszales kolegów, rozumiem że tak powstaly blendery? Bo nazwa też daje dużo do myślenia.

A to co napisałeś martwi mnie, chlopie ja na prawdę o Ciebie się martwię, trzymaj się tam, może uda ci się kiedyś wyjść z tego.
 

DeletedUser32846

Guest
[report]7437115c8f991ce0e4748c9816595637[/report]
Kolon z obstawą 1 biremki :DD
 

DeletedUser22129

Guest
Wielki kosiarz chciał wyjść z soja na chwilę. I rozwiązał nam sojusz XDDDD BlackD3vil szuka sojuszu. Kto chętny przygarnac kozaka do soja?
 

DeletedUser31183

Guest
xDDDD,ale patrz kilkając rozwiąż sojusz rozwiązałem dwa johny się rozpadły xD
 

DeletedUser32846

Guest
Witam. Gdzie można zgłosić nękanie jeżeli support nie reaguje? Dostaje odpowiedź, że wysyłanie "1000" ataków po 1 ogniu to element gry PSYCHOLOGICZNEJ :)
 
Do góry