Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
Siedzę przed jonami, od 2 dni wbijam ich na wyspy na m54 :3 Podrzucić Ci mapke?
 

DeletedUser27580

Guest
i6sXbI9.png

proszę, ja to te zielone kropeczki w centrum, łatwo trafić.
 

DeletedUser15394

Guest
Dobrze wygrywacie z nami, brawo zobaczymy jak długo :p wystarczy że jakoś się dostaniemy pod was i znowu pewien koks będzie robił ci jechanke :D
 

DeletedUser27580

Guest
Dobrze wygrywacie z nami, brawo zobaczymy jak długo :p wystarczy że jakoś się dostaniemy pod was i znowu pewien koks będzie robił ci jechanke :D

Ale bawimy się na moralach czy będziecie mieć jaja, żeby powalczyć na 100%? :D Jeśli obiecasz mi, że nie będziecie wysyłać do mnie moralowców to wyspę albo dwie w waszą stronę pójdę bo w tym tempie w życiu się tu nie doczołgacie. No chyba, ze wyślecie kolejnego massa do wrogów z ofertą dojścia do was to może do dominacji się spotkamy :p

astralous spoko ryjku
 

DeletedUser15394

Guest
Z tego co pamiętam to power mówił że jak dojdziemy do twoich miast to zacznie grać normalnie tylko jak cuda postawimy na pandosi pewnie - to będziesz miał kolegę starego do gry znowu na froncie
 

DeletedUser27580

Guest
Z tego co pamiętam to power mówił że jak dojdziemy do twoich miast to zacznie grać normalnie tylko jak cuda postawimy na pandosi pewnie - to będziesz miał kolegę starego do gry znowu na froncie
Odpowiedz na moje pytanie, pokażecie waszego domniemanego skilla czy będziecie próbować z moralowcami? Tutaj nie macie 5 krotnej przewagi w wioskach i podejrzewam, że bez morali was dwa razy wyczyścimy z deffa i będziecie siedzieć cichutko :*
 
Do góry