Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser22129

Guest
Spokojnie fenole, to tylko gra. Wszyscy grają i dają z siebie 100% a ostatecznie i tak wygrywają koksy. Dobranoc
 

DeletedUser32977

Guest
Pomyśl mózgu jesteśmy w jednym soju jak ty nie masz co odbijać to ja też xD
 

DeletedUser22129

Guest
Jupiiii, mamy kolona. O 23 napisze poradnik jak skutecznie odbijać kolony. Polecam obserwować forum oraz napisać do mnie na priv wiadomość motywacyjną.
 

DeletedUser15394

Guest
No każdy wie jaki jesteś dowódca sojuszowy :D Na pandosi graliśmy bez morali i nie dałeś rady a na początku świata paktowałeś pół świata z sojkami które padły po miesiącu :D i zostałeś ty i chyba z 3 soja Johna i nie wiem czy ktoś jeszcze
 

DeletedUser22129

Guest
No każdy wie jaki jesteś dowódca sojuszowy :D Na pandosi graliśmy bez morali i nie dałeś rady a na początku świata paktowałeś pół świata z sojkami które padły po miesiącu :D i zostałeś ty i chyba z 3 soja Johna i nie wiem czy ktoś jeszcze
Zaraz ci wyłączne te chińskie bajki.
Mój piękny soj padł po 2 lub 3 miesiącach. Zważaj na słowa mistrzu XD
 

DeletedUser22129

Guest
Ejj, jak byłem pijany to mi wbiliscie kolona którego zbilem cofką 9s później XDDD potem na kacu sobie spałem a tu kolon o 7 rano. No i przypał bo już nie dało rady nic zrobić jak się cały soj deffem zrzucił
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33005

Guest
Ja zostalem jeszcze

hehe pan zapałka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27580

Guest
A wyspe ze mną powerem kosą i mistrzem też dałeś rade wymęczyć?
4 na jednego to banda Grubego :) Dopóki wasze sojusze nie zrobiły takiej przewagi byliście bezradni, potem jak zaczęli wam sypać chore ilości defa ja byłem bezradny jak dłużej pospałem, przyznaje :)
Tutaj nie jesteście i nie będziecie w stanie zabrać wioski woźnym bez moralowców i chyba zdajecie sobie z tego sprawę :D

A jeśli uważacie inaczej to napiszcie publicznie, że gramy przeciwko sobie bez morali i dotrzymajcie słowa :> Tylko nie kasujcie postu nim sobie screena nie zrobię :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27580

Guest
Szczerze mówiąc nawet nie wiem kim jesteś :D Jak się spotkamy to zobaczymy co tam potrafisz ale ostrzegam, dzisiaj pobiłem wasz rekord 7 wsparć w sekundę kolona!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry