Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

A wyspe ze mną powerem kosą i mistrzem też dałeś rade wymęczyć?
4 na jednego to banda Grubego :) Dopóki wasze sojusze nie zrobiły takiej przewagi byliście bezradni, potem jak zaczęli wam sypać chore ilości defa ja byłem bezradny jak dłużej pospałem, przyznaje :)
Tutaj nie jesteście i nie będziecie w stanie zabrać wioski woźnym bez moralowców i chyba zdajecie sobie z tego sprawę :D

A jeśli uważacie inaczej to napiszcie publicznie, że gramy przeciwko sobie bez morali i dotrzymajcie słowa :> Tylko nie kasujcie postu nim sobie screena nie zrobię :p

Ostatnia edycja:
Szczerze mówiąc nawet nie wiem kim jesteś :D Jak się spotkamy to zobaczymy co tam potrafisz ale ostrzegam, dzisiaj pobiłem wasz rekord 7 wsparć w sekundę kolona!

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mówisz, że jest się czym chwalić? ^^

Też cię nie znam ale zbieram materiał na późniejsze śmieszkowanie ;p

Ostatnia edycja:
Nie lubię spoilerów, ale tym razem nie wytrzymam, kto jeszcze Pomodory? Jak popatrzy się na ranking to aktywnie grających jest 600 max, a w tej koalicji siedzi 272 typa no zaraz będzie pół świata o_O Czy ta 227 wie, że gra pod 45 typa? :D

Sezon na pomidory
Sezon na Dynie
Sezon na kasztany
Owce Chaosu
TORNADO
TEMPEST
Cichy Wilk McQuade
Słupy

gosciu ja licze na siebie a nie sojusz, popatrz se na mapke moje miasta i znajdz to, sam nawet niewiedzialem gdzie ono bylo i go szukalem xd
raz mnie zlapie atakiem i kolona wbije luzno bez mydła taka prawda