Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
Ja bym chciał tylko powiedzieć, że najwięcej na mnie skomlą psiny typu pawna, który ma obok mnie od samego początku murki na niebieskich wyspach i jakieś trismagitosy, które jedyne co umie zrobić to puścić rudemu/łukaszkowi kolona moralowego o 3 w nocy i potem się chwalić koleżanką w szkole, jaka to ona nie jest POTĘŻNA, bo 3 członowy sojuszu obstawił jej okupacje XD

[USUNIĘTO]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
No słyszałem opowieści że ci z nowego systemu nie wiedzą co to synchro i nie da się takich zrobić ;/
 
Ja bym chciał tylko powiedzieć, że najwięcej na mnie skomlą psiny typu pawna, który ma obok mnie od samego początku murki na niebieskich wyspach i jakieś trismagitosy, które jedyne co umie zrobić to puścić rudemu/łukaszkowi kolona moralowego o 3 w nocy i potem się chwalić koleżanką w szkole, jaka to ona nie jest POTĘŻNA, bo 3 członowy sojuszu obstawił jej okupacje XD

[USUNIĘTO]
 

Załączniki

  • pobrane.jpeg
    pobrane.jpeg
    16,7 KB · Wyświetlenia: 8
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27580

Guest
PawW83N weź zacznij reagować na apke w nocy albo obstaw tez te wyspy co są 4h kolonem od nas, bo będzie płacz i żadne tickety Cię nie uratuja, murarzu.
 

DeletedUser30644

Guest
Siema, chciałbym poskarżyć się, że odbijają złego słupa. Pw nie mam
 

DeletedUser27580

Guest
miał 175 transów wczoraj wieczorem, chyba ogarnął jak kończą szczekacze. Mam nadzieję, że już czujesz się bezpiecznie i komfortowo słupku.
uyAjw2h.jpg
 

DeletedUser30644

Guest
Tyle to jeszcze do skasowania jest na 3 paki offa więc mega źle nie macie ale i tak nudy
 

DeletedUser15394

Guest
Dobrze że u nas jak się bunkrują to idziemy na następną wyspę i tak dalej :p w końcu im deffa zabraknie
 

DeletedUser27580

Guest
Tyle to jeszcze do skasowania jest na 3 paki offa więc mega źle nie macie ale i tak nudy
Wiesz chodzi o to, że to wszystko opóźnia. Rozbić taki pseudo bunkierek to nie problem ale jak w co drugim mieście taki robią to zabiera to czas, jednak z 2 dni się tego offa robi, trzeba wioski przerobić itd a jeszcze moralowcy czekają aż się im pokaże że są zwykłymi slupami od puszczania kolonów.

mistrzdiablo polecam angliczanina, na noc apka off i można pushowac :D
 

DeletedUser30644

Guest
W ogóle zdziwiłem się wczoraj lekko bo ich topka w bobie też nie wstaje na ataki, a nie próbowałem wcześniej
 

DeletedUser22129

Guest
ten wilku pięknie poskładany <3
szkoda że moje ognie w odbudowie były, bo sam bym go sprzątnął punkt 8 xD
ten wilku to na początku świata mi powiedział że miękka faja jestem (bo jestem), dałem mu tydzień bo po tym dałem się podbić żeby wbić na świat z wielkim kosiarzem. Teraz on ma 28 wioch a ja do jutra 40. Szkoda że jest tak daleko bo bym mu zrobił gang Bang z astrą
EDIT: Kiedy easygo wraca z urlopu? Bo mam wyspę do dopełnienia a ma tam z 6 wioch...
 
Do góry