Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser22129

Guest
Ja kolony i tak bez zewów buduje bo morelka wszystko zawija. Ostatni ciężki świat miałem na Omikronie. Czekam na kolejny taki gdzie będzie 70 mieczykow 24/7. Dodam tylko że wtedy miałem 13 lat. Nie miałem apki a i tak waliłem wszystkich na pyrę. Tutaj mam apke i kozaki są tylko wtedy gdy jestem po %
 
Ja kolony i tak bez zewów buduje bo morelka wszystko zawija. Ostatni ciężki świat miałem na Omikronie. Czekam na kolejny taki gdzie będzie 70 mieczykow 24/7. Dodam tylko że wtedy miałem 13 lat. Nie miałem apki a i tak waliłem wszystkich na pyrę. Tutaj mam apke i kozaki są tylko wtedy gdy jestem po %
Apka? Po co to komu
 

DeletedUser15394

Guest
Aa my tu na poważnie zero zabawy tylko wbijanie kolonów moralowych w nocy lub podmiana na moralowego gdy już leci trochę ataków..
 

DeletedUser30644

Guest
Chowaj się tam za dwoma tysiącami birem na całej waszej wyspie xd
 

DeletedUser32971

Guest
Napisz jak będziesz atakował w dzień a nie że wstawiacie morale o 3-4 w nocy jak normalni ludzie śpią i do tego obstawą kilkanaście k deffa ;)
 

DeletedUser15394

Guest
Jak ci przeszkadzają ataki w nocy to polecam nowy system :p jak astra wam tam podbije więcej miast to na luzie wam tam będzie wbijał :p
 

DeletedUser32971

Guest
Po pierwsze w nocy się śpi , po drugie kto będzie podbijał on czy ten moral na wyspie po nocach ??? Żeby nie morale to pewnie dalej byście palę wbijali na granicy 55/65 :) zresztą żeby nie event to już by go nie było na wyspie bo ledwo dwa dni i kolon stał ;)
 
Do góry