Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser30647

Guest
To może posiedzimy razem :) a i mam pytanko Devilku czemu mnie zablokowałeś na pw ? :) tak miło się z Tobą pisało :)
 

DeletedUser30647

Guest
Nie prawda bo ja z niektórymi pisze i nie mają mnie zablokowanego a z tego co wiem to ty do czerwonych też piszesz więc mijasz się troszkę z prawdą :)
 

DeletedUser15394

Guest
Z koksami to chyba nikt nie chce pisać :( nikt nas nie lubi że sami ze sobą musimy..
 

DeletedUser30647

Guest
Akurat tutaj to się nie dziwię że nikt z wami nie chce pisać , skoro nawet na święto zmarłych nie chcieliście podpisać 24h Pon-a . Sami sobie zapracowaliście na taką opinie :)
 

DeletedUser30647

Guest
A w porządku czyli wszystko jasne , dziękuję Devilku za udzielenie informacji :)
 

DeletedUser30647

Guest
Czy z mojej strony ktoś został obrażony ? Nie przypominam sobie , zapytaj się swojego kompana furnego jak potrafi nawyzywać i to jeszcze na obcym discordzie :(
 

DeletedUser15394

Guest
Akurat tutaj to się nie dziwię że nikt z wami nie chce pisać , skoro nawet na święto zmarłych nie chcieliście podpisać 24h Pon-a . Sami sobie zapracowaliście na taką opinie :)
Kosa podejmuje decyzje, więc jaki lider taki sojusz :D
 

DeletedUser27580

Guest
Mogliście urlopy odpalić zamiast się 2 dni przed świętem kłócić na forum jak wam powiedzieli, że nie podpiszą :D
 

DeletedUser15394

Guest
Przecież to samo jest na messynie pod dowództwem mularda i jakoś nikomu to nie przeszkadza nawet chodz tu się nie sprzeciwia :D W skrócie kosa odbił 6 cudaków na takim jednym świecie dlatego mniej więcej na synopie jest przywódcą bo mieliśmy tutaj trollować i dobrze się bawić ale poziom świata od początku był dosyć niski że nawet bez pełnej ekipy jesteśmy w topce, jakby tu była ekipa z pandosi to już dawno świat by był wygrany :p W skrócie zrozum kosa przywódca bo dokonał czegoś w co nikt nie wierzył a ten dzielny wojownik odbił 6 cudaków i zgarnęliśmy koronki dzięki niemu :D
 

DeletedUser30647

Guest
Nie grałem na tamtym świecie ale skoro wy odbiliscie 6 cudaków to naprawdę świat musiał być nudny i poziom bliski 0 :) i czemu odbił ? Co to nie byliście w stanie ich wybudować jako pierwsi :)
 

DeletedUser32434

Guest
Mi tam wiszą wasze korony.
Ja gram tutaj prawdopodobnie ostatni świat bo szkoda mi czasu realnego na taki syf, może kiedyś na morala wejdę pograć .
My też mieliśmy/mamy ludzi , którzy się deklarowali na początku świata co oni to nie zrobią tutaj a wyszło co wyszło.
Ja sam tutaj miałem sojusz i za namową carlosa,którego jak zresztą reszte Odi Mendacium zrekrutowałem z Nysy połączyliśmy się z pomidorami i wybrałem tych aktywnych.
Każdy chyba tutaj wie, że jest tylko garstka graczy frontowych i tych co nie grają na froncie, ale są aktywni,reszta to słupy co wysyłają defa jak łaskawie odczytają massa.I oczywiście moralowcy, którzy mają 1-3 miasta, może i są aktywni ale co z tego jak lecą tylko na zawołanie tych aktywnych.
 

DeletedUser30647

Guest
Oj co by to było , oj co by to było , nic by nie było , gracie w takiej ekipie jaką macie , my gramy w takiej jaką mamy i gdybanie nic tutaj nie da . U nas też był inny plan na ten świat , pierwszych założycieli Sezonów od dawna już nie ma na tym świecie podobnie jak około 40 graczy którzy mieli ciągnąć ten sojusz ale gramy dalej i nikt nie pisze co by to było :)
 

DeletedUser15394

Guest
Nie grałem na tamtym świecie ale skoro wy odbiliscie 6 cudaków to naprawdę świat musiał być nudny i poziom bliski 0 :) i czemu odbił ? Co to nie byliście w stanie ich wybudować jako pierwsi :)
Tam grałem w sojuszu 20osobowym i dolaczyłem do sojuszu gdzie prowadziła asica xd a przeciw byl sojusz mularda który skończył przed cudami a kosa odbił bo to dzielny wojownik
 

DeletedUser30647

Guest
Skończył przed cudakami , czyli później przeciwnika było brak a ten dzielny wojownik i tak musiał cudaki odbijać bo sam nie mógł ich postawić odrazu , tak wynika z twojej wypowiedzi czy coś przeoczyłem ? :)
 

DeletedUser30647

Guest
Ale dobra zakończmy już ten wątek innego świata , ja nie lubię mieszać różnych światów . Najważniejsze że kosiarz to dzielny i wielki wojownik . Szacun :)
 
Do góry