Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Póki co w pw was gonimy lajtowo noobki,a taką przewagę mieliście xd,jeszcze sojusz wcześniej rozwiązałem,mówiłem mistrzu że fory im wtedy dałem i się nie myliłem,królik znowu do swojej norki ucieknie i ogona podwinie:(

To wam dzisiaj 10 osób, które akurat wstało rano zbiło dwie okupacje przypominam, mieliście dużo czasu a obstawienie :D Poza tym w sojuszu w którym jestem, od 2 tygodni jest 4 "wojowników" co nabijają PW, w nowym już wasz drugi człon przeganiają :*

mistrzdiablo najgłośniej szczekasz bez żadnego miasta na czerwonej wyspie, naczelny wojowniku.

O tobie kosiarz333 szkoda wspominać, nawet połowy moich PW nie masz i znowu cię sojusz musi ciągnąć żebyś popatrzył na topke :>

Poleci kolejna fala urlopów i odpadnie wam kilka botów to szybko do murarzy polecicie, wątpię żeby sam Astra dał radę u was walczyć :*

Ostatnia edycja:
To tam ktoś obstawiał tego kolona? My deffowaliśmy kolony moralowe na następnej czerwonej wyspie u murarzy xd drugi człon moralowców ? brawo :D

Nie zawsze byli tam sami moralowcy, w sumie teraz też ich jest tam z 4, reszta to zwykłe słupy których nabraliście do słania defa jak to macie w zwyczaju :v

Tak btw, u nas moralowe obstawiają pojedynczy gracze, wy deffujecie sojuszem i się potem podniecacie jak to świetnie wam idzie, a wystarczą 2 paki birem lub nie daj Boże mur, żebyście bezradnie patrzyli na czerwone wioski na frontowych wyspach. Beka z nocnych pusherów i tyle

To wam dzisiaj 10 osób, które akurat wstało rano zbiło dwie okupacje przypominam, mieliście dużo czasu a obstawienie :D Poza tym w sojuszu w którym jestem, od 2 tygodni jest 4 "wojowników" co nabijają PW, w nowym już wasz drugi człon przeganiają :*

mistrzdiablo najgłośniej szczekasz bez żadnego miasta na czerwonej wyspie, naczelny wojowniku.

O tobie kosiarz333 szkoda wspominać, nawet połowy moich PW nie masz i znowu cię sojusz musi ciągnąć żebyś popatrzył na topke :>

Poleci kolejna fala urlopów i odpadnie wam kilka botów to szybko do murarzy polecicie, wątpię żeby sam Astra dał radę u was walczyć :*

pandosie miałem ziomeczku do skończenia na której padłeś a tyle szczekałeś,znowu cię słupy biją powerek wbije i znowu cię zajedzie,i będzie wyzywany od gr*basa bo nic innego nie potrafiłeś zrobić xD

Akurat na pandosii była sytuacja, w której każdy z was patrzył mi na plecy pomimo tego że w misiakach grały 3 osoby na krzyż :> Tutaj nie macie nieskończonej ilości defa z sojuszu, a pojedynczo każdego z was zjadam i tam zjadałem pod każdym względem, no może werka jako jedyna pokazała poziom grając ogniami, to trzeba jej przyznać.

Nie wpadło Ci do głowy, że te osoby do których pisałeś o przejście na początku synopy nie bez powodu się nie skusiły i wolały grać z nami zamiast się kolejy świat z wami męczyć? :)

A przy przewadze w miastach jakieś 10:1 to chyba nie jest ciężko wioski stracić, ale co ja tam wiem :d Panda to był bekowy świat, a ból dolnej części ciała który czujecie do dzisiaj pokazuje, że i tak dobrze poszło, nie mogę się doczekać aż tu albo się ośmieszycie łącząc z murarzami albo przegracie z taką bandą słupów jak my, w obu sytuacjach przestaniecie już szczekać :)

Co do szczekania to akurat ty uczysz wszystkich do okoła jak to się robi,toreto odszedł bo podobno toxic jesteś i nie chciałeś mu pomóc,a teraz beczysz ze od was uciekł,i pewnie nie tylko on odejdzie,nie mamy tutaj całej paczki z pando a i tak klepiemy jak chcemy to pokazuje jaki tutaj jest poziom,lanie od pomidorów dostawałeś i z jonami musiałeś się łączyć bo wgl już byś się nie podniósł pozdrawiam :*

Ja nie mam miast na czerwonych wyspach? xDD A no tak chyba za szybko je podbijamy ;/ Ale jutro będę już obok was prawdopodobnie dzieli już nas jedna wyspa ;* a raczej pół wyspy. Po 2 lepiej przypomnij sobie ilu was było w koalicji na nas na początku świata pandosia :) Tak jak ty to już się nie ośmieszymy xd Podaj mi przynajmniej jeden powód dlaczego mamy się ośmieszyć łącząc się z kimkolwiek? Ciekawi mnie to :confused:

Ostatnia edycja:
Ja nie mam miast na czerwonych wyspach? xDD A no tak chyba za szybko je podbijamy ;/ Ale jutro będę już obok was prawdopodobnie dzieli już nas jedna wyspa ;* a raczej pół wyspy. Po 2 lepiej przypomnij sobie ilu was było w koalicji na nas na początku świata pandosia :) Tak jak ty to już się nie ośmieszymy xd Podaj mi przynajmniej jeden powód dlaczego mamy się ośmieszyć łącząc się z kimkolwiek? Ciekawi mnie to :confused:

Bo królik może się połączyć a my nie :(

Ponieważ od początku tu szczekacie na murarzy, jacy to oni nie są słabi i co to z nimi nie zrobicie, my mieliśmy już taką propozycję i postanowiliśmy, że lepiej jest grać honorowo niż wziąć pewne mieczyki ale dogadać się z ludźmi, których tak bardzo nie szanujemy jak chociażby toretto i krynu. Jestem pewien, że wy momentalnie zmienicie narrację jak tylko pojawi się jakakolwiek opcja na wygranie świata, wy nie reprezentujecie sobą kompletnie żadnych zasad(przynajmniej ta część, którą w miarę poznałem, nie chce obrazić przypadkowych osób które muszą z wami grać). Weźmiecie co wam dadzą i jeszcze będziecie to traktować jako sukces, powiecie że to zasługa dobrej dyplomacji :)

Możecie albo dogadać się z ludźmi po których jeździcie od kilku miesięcy albo zaakceptować porażkę. Ja mocno wierzę, że PawW83N i pozostali tam dowodzący są osobami, które przyjmą ewentualną porażkę po dobrej walce a nie pójdą na jakieś układy z kimś takim jak wy. O tym, że połączymy się z jonami wiedzieli wszyscy od 2 miesiąca świata, kiedy to podpisaliśmy pakt i wszystko ustaliliśmy, nikt się z tym nie krył więc nie rozumiem zdziwienia. Wy mieliście się łączyć z mirabelkami, ale niestety okazało się że bez botów nikt tam nie gra i teraz panikujecie :)

Najłatwiej jest siąść przed komputerem, odpalić FO i szczekać między sobą jaki to kto nie jest... Panowie gracie we dwóch na tym świecie, naprzeciw siebie więc zamiast cisnąć na siebie na FO i się przekrzykiwać, ruszcie na siebie i wtedy będzie jasne kto lepiej sobie poradzi ;)

Gratuluję jednak koksom odebrania mi miasta kilka dni temu ;) Mimo iż wbiliście moralniaka, przez 2 dni nie miałem spokoju i wiele ciekawych ataczków i kolonów odbiłem - wypatrzyliście brak reakcji i uderzyliście, na tym polega ta gra Gratuluje ;)

Najłatwiej jest siąść przed komputerem, odpalić FO i szczekać między sobą jaki to kto nie jest... Panowie gracie we dwóch na tym świecie, naprzeciw siebie więc zamiast cisnąć na siebie na FO i się przekrzykiwać, ruszcie na siebie i wtedy będzie jasne kto lepiej sobie poradzi ;)

Gratuluję jednak koksom odebrania mi miasta kilka dni temu ;) Mimo iż wbiliście moralniaka, przez 2 dni nie miałem spokoju i wiele ciekawych ataczków i kolonów odbiłem - wypatrzyliście brak reakcji i uderzyliście, na tym polega ta gra Gratuluje ;)

Już do niego idziemy dostanie powtórkę z pandosi i znowu cicho będzie:),a co do ciebie bakuś to w końcu wbił ktoś aktywny i rozgrywka nabiera teraz sensu,oby wiecej takich was wbiło tutaj:p