Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser31183

Guest
Panie devilku ja tu tylko przekazuje od kolegi co cię czeka,sam nie przekaże bo niestety rządy tutaj są jakie sa

Chleb ze smalcem kozak, mistrzunio to będzie miał przerywany sen dopóki będziecie latać po nocy, wy mnie nauczyliście żeby nocnych wojowników bić z rana :d

kosiarz333 dostał 3k netto + pakiet benefitów i król życia nagle xD

Ty żeś mnie obudził to teraz wyspa cierpi,możemy się bawić w te błędne koło;p
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-11-14-02-06-29-835_com.facebook.orca.png
    Screenshot_2019-11-14-02-06-29-835_com.facebook.orca.png
    1,2 MB · Wyświetlenia: 19

DeletedUser27580

Guest
No, dostało mi się za te gryfy, mam wrzucić jak ja wam trafiałem? Dobrze wiesz, że sporo tego było, zarówno u ciebie jak i u powerka twojego ukochanego :)
Jezu typie, walisz mi po czujkach i teraz wkręcasz że zostałeś obudzony, jak dla mnie to możemy się tak bawić, spoko tylko nie ściemniaj tu, nie chce mi się ciągle rapków wrzucać :)
 

DeletedUser31183

Guest
Coś tam było jak u każdego ale u ciebie to było z całkiem spora przewaga,a jak skończyłeś potem to wszyscy już wiemy;p
 

DeletedUser32971

Guest
Co ty gadasz o moralach jak wyspę niżej jest wasza morelka przestań o tych moralach płakać xd,a co do pieniędzy pamiętaj że niektórzy zarabiają więcej niż twoje 2-2,5 k i stać ich;ppp
Ja przestanę jak ty przestaniesz się puszyć , co do pieniędzy wolę wydawać na coś realnego a nie na jakieś rzeczy których nie ma a po drugie to wy płaczecie że birki wstawiam na noc , wstawiam bo czekam aż kokso koksy pokażą jakie to koksy i polecą zbijać ale się nie doczekamy bo tylko mocni są w gadaniu i straszeniu ;)
 

DeletedUser31183

Guest
Jak łykasz bejty to będę pisał,jak ty myślisz że wydaje na to coś więcej niż tylko na premki to niezły z ciebie typ,czasem coś sobie do eventu kupię,inni za mnie złocą ja nie muszę,nie będę tego zbijał po co darmowe PW dawać można ma wyspy dalej się wbijać,ta nie ucieknie;p
 

DeletedUser32971

Guest
A kto się chwalił że zarabia więcej niz2-2,5 k i może sobie pozwolić na złocenie , czytasz w ogóle co piszesz czy piszesz bo piszesz , strógasz profesora z IQ nie wiadomo jakim a tak naprawdę to masz pewnie tyle co mikroby może trochę więcej bo umiesz pisać , weź rusz głową zanim coś napiszesz bo czasem to bawi a czasem nie wiadomo co i weź to swoje ego trochę schowaj
 

DeletedUser31183

Guest
A kto się chwalił że zarabia więcej niz2-2,5 k i może sobie pozwolić na złocenie , czytasz w ogóle co piszesz czy piszesz bo piszesz , strógasz profesora z IQ nie wiadomo jakim a tak naprawdę to masz pewnie tyle co mikroby może trochę więcej bo umiesz pisać , weź rusz głową zanim coś napiszesz bo czasem to bawi a czasem nie wiadomo co i weź to swoje ego trochę schowaj
Poczytaj wyżej,napisałem że bejtuje, czytanie ze zrozumieniem się kłania,napewno mam większe od ciebie bo do wchodzenia z tobą w dyskusję nie trzeba się wgl wysilać,miło się ogląda twoja flustracje :>

A tak naprawdę pisze z wami tyle bo chce sobie cyklopa wbić jak mistrzu,żeby się już ze mnie nie śmiał także pomóżcie mi xd
 

DeletedUser32971

Guest
Ja nie mam ego wyżej niż to co się siada na tronie , frustrację ??? Pisz dalej o tym jak się grało na innych światach jak się tam wygrywało tylko czy ktoś widział w jaki sposób , wypisywanie to i tam był taki i owaki , oczernianie innych żeby zniechęcać do gry z nim to jest dopiero frustracja panie IQ i pisz normalnie a nie jakimś rynsztokiem bo nie bardzo czasem rozumiem co piszesz panie magister ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32971

Guest
Oglądałeś tą kreskówkę co masz jego Avatar ??? Bardzo dobrze ciebie oddaje , a co do żabojadów nigdy nie byłem we Francji i nie lubię obcych kuchni wolę naszą polską , po co mu tyle birek w mieście ??? Weź już skończ pisać te dziwne treści bo to nudne jest ;)
 

DeletedUser31183

Guest
Jak się wkupi w łaski to może to przemyśle

Oglądałeś tą kreskówkę co masz jego Avatar ??? Bardzo dobrze ciebie oddaje , a co do żabojadów nigdy nie byłem we Francji i nie lubię obcych kuchni wolę naszą polską , po co mu tyle birek w mieście ??? Weź już skończ pisać te dziwne treści bo to nudne jest ;)

Oglądałem bo była fajna,jeżeli mnie oddaje to dzięki,bo akurat ten typek z obrazka jest w porządku jeżeli nie oglądałeś to polecam,a jak nie to lepiej się nie wypowiadaj,nie pisze nic dziwnego jest słupem i dał się trafić i tyle,a ty podobno lubisz spać a nadal tu jesteś;>
 

DeletedUser32971

Guest
Widać że nie bardzo wiesz o co chodzi z tą postacią , za inteligentna to ona nie była o ile w ogóle była , pewnie oglądałem to jak ty pod stół wchodziłeś na stojącą ;) nie mogę spać bo nie wiem czy znowu nie będziesz robił tour de grepo night :)
 

DeletedUser31183

Guest
Widać że nie bardzo wiesz o co chodzi z tą postacią , za inteligentna to ona nie była o ile w ogóle była , pewnie oglądałem to jak ty pod stół wchodziłeś na stojącą ;) nie mogę spać bo nie wiem czy znowu nie będziesz robił tour de grepo night :)

Ważne że była inteligentniejsza od ciebie tyle mi wystarczy reszta mnie nie obchodzi,to tylko 5 ataków nie przesadzaj jak mi się zachce to może wtedy coś więcej polatam zobaczę
 

DeletedUser32971

Guest
Widać co po latasz 50 miejsce w wojownikach pusz się dalej, śmieszny jesteś z tym swoim nazywaniem miast ;)
 

DeletedUser31183

Guest
Sami zmieniacie a ja nie mogę? xd,masz nabite PW że złomowania i jakiś kozak z ciebie wielki szacun
 

DeletedUser32971

Guest
No pewnie mamy ustawki co 2-3 dni na złomowanie , nie siedzę i strugam nie wiadomo kogo ;) event się skończył to teraz będzie przestój z PW , widać było kiedy na bijaliście
 

DeletedUser15394

Guest
Że ja wypisuje do ludzi? Coś ci się pomyliło chyba xDD Albo pokaż jakąś wiadomość
 
Do góry