Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32971

Guest
Buhaha, ten co ma najwięcej PW, chyba mu się nie spodobało na frącie , ptaków padło nie mało a miasto nie odbite to się chłop załamał ;)
 

DeletedUser22129

Guest
Spokojnie panowie, wymieniłem 2 miasta z murarzami żeby mieć wojo na synchro. Niedługo zatańczycie jak wam zagram :v
 

DeletedUser32971

Guest
Podbić nie umiesz że wymienisz ??? Już to słyszałem że jak będzie więcej miast to będą wjazdy na żywca w dzień a nic się nie zmieniło latanie po nocach i patrzenie kto nie śpi ;)
 

DeletedUser15394

Guest
Widzę jakieś odbijanie było mocne bo się obrońca top1 zmienił :D
 

DeletedUser22129

Guest
Widać że nigdy nie grałeś przeciw mnie xdd ja lstam w dzień wiec spokojnie, ciebie też na żywca wezmę...
Podbić nie umiesz że wymienisz ??? Już to słyszałem że jak będzie więcej miast to będą wjazdy na żywca w dzień a nic się nie zmieniło latanie po nocach i patrzenie kto nie śpi ;)
 

DeletedUser32971

Guest
Widać że nigdy nie grałeś przeciw mnie xdd ja lstam w dzień wiec spokojnie, ciebie też na żywca wezmę...
Czekam , na jednego to chyba już dwa tygodnie też czekam i nic skończyło się na straszeniu a od tego są duchy i wampiry ;)
 

DeletedUser22129

Guest
Wiecznie na bani jesteś więc pewnie nie pamiętasz żeby cie atakowali
 

DeletedUser32971

Guest
Czekam aż zrobię akcje na tej wyspie co jesteśmy bo od was ataku tam z kilka dobre dni nie miałem;pp,także zgadajcie się tam i akcje zróbcie czekamy
Nie nie to my czekamy bo odkąd tu wjechaliście ,sorki za mocne słowo bo od kąd murarze dali wam miasta koło nas to chodzicie z głową w chmurach jacy to wspaniali i nie wiadomo jeszcze jacy jesteście , a tak naprawdę to nic zero, null pokazaliście i tyle w temacie , kiedy kolega wraca do nas z powrotem czy mamy innego szukać ???
 

DeletedUser15394

Guest
O czym ty mówisz zmieniło się tu że sobie miasta przy nas obstawiacie a wcześniej to chyba nie :p
 

DeletedUser32971

Guest
Bo u nas mają coś takiego jak życie po za grepo i nikt nie będzie siedział 24/7 przy apce bo co poniektórzy są połączeni chyba od razu z internetem i tylko grepo, a co do obstawiania niech kosa się pochwali jak bronił mnie przed swoim atakiem oby takich więcej
 

DeletedUser15394

Guest
Bez mydła to gdzieś za 2 miesiące będziesz miał po walce na kto więcej zezłomuje xd
 

DeletedUser32971

Guest
U was to pewnie teraz samo złomowanie będzie bo cały świat macie na zielono to z kim tu walczyć jedynie misje wyspowe ale z tego nie ma za dużo ale jak od palicie zmysły kto wie może będziecie w top 1
 
Do góry