Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser15394

Guest
Mamy tylko murarzy i pomidory na zielono więc coś ci nie pykło xd jesteśmy top1 w ataku chyba
 

DeletedUser32971

Guest
Nie, mając murarzy w pakcie macie w gratisie pakt z całym światem nie mal, taki urok tej sztamy no ale to wasz wybór jakoś trzeba sobie radzić ;)
 

DeletedUser15394

Guest
Zobacz jak np ten gang czy jak mu tam miasta zabiera tym słupom naszym na m53 jakimś xd Raczej zmusiliście nas do tego tym połączeniem, przecież nie oddalibyśmy wam wygranej tak o
 

DeletedUser32971

Guest
Zobacz jak np ten gang czy jak mu tam miasta zabiera tym słupom naszym na m53 jakimś xd Raczej zmusiliście nas do tego tym połączeniem, przecież nie oddalibyśmy wam wygranej tak o
Aż sobie to zacytuję bo nie wierzę co widzę , po pierwsze do nas też pisali o pakt ale nie pykło , po drugie jakie połączenie tylko zmiana nazwy nastąpiła i lekkie pomieszanie składów tyle co u nas było "łączenia" , łączenie to jest jak z kilku sojuszy robi się jeden a naszych było dwa i zostało dwa więc powiedz mi gdzie tu jest jakieś łączenie bo nie widzę żadnego , no nie wierzę :)
 

DeletedUser27580

Guest
mistrzdiablo ty może zamiast tu pisać poćwicz synchro, ostatnio było u nas na forum i niewidomy by wam tego nocnego moralowego wyklinował.

A co do PW za atak to przegoniliście nas jak w pierwszym sojuszu zostały 3 grające aktywnie osoby, jak ładnie poprosisz to zrobimy z niego główny i szybciutko wrócicie na swoje miejsce. W defie nadal wam dużo brakuje, tak samo jak w rankingu wojowników a od nas złomiarze wychodzą z sojuszy na czas złomowania :)
Tu masz statystyki skoro tak cię jarają, dwie osoby miały u nas złom a yodła dostał 60k, czyli nawet nie jedno miejsce w rankingu:
mOMpCHA.png
 

DeletedUser15394

Guest
Poczekam co będziesz płakał na forum po kolejnym przegranym świecie, pozdrawiam
 

DeletedUser27580

Guest
Skąd pewność, że przegramy? Narazie to rozwijamy się najszybciej(bez złomu), każdego dnia różnicy między murarzami i nami się zmniejsza, będzie git. Nawet jeśli nie zgarniemy mieczyków to każdy obecny na tym świecie doskonale wie kto tu wygrał :v
Czekam aż zrobię akcje na tej wyspie co jesteśmy bo od was ataku tam z kilka dobre dni nie miałem;pp,także zgadajcie się tam i akcje zróbcie czekamy
Mówisz masz :v
fRQmSnZ.jpg
 

DeletedUser15394

Guest
Oczywiście że Mati wygrał, podbil najwięcej miast na tym serwerze i raczej nikt go w tym nie przebije :D czyli dara pw bez zlomu ma? Twój przyjaciel też? Xd
 

DeletedUser32971

Guest
Kosa żonka latała po nocach i tu pyk kolon wszedł ale nie ma co się dziwić, też bym raczej padł jak bym ostatnie kilka lat życia siedział tylko na grepo i męczył ludzi po nocach a co do akcji chcieliście to macie , a czemu nie odbijacie jak u przyjaciela waszego który zawinoł się napięcie
 

DeletedUser27580

Guest
Oczywiście że Mati wygrał, podbil najwięcej miast na tym serwerze i raczej nikt go w tym nie przebije :D czyli dara pw bez zlomu ma? Twój przyjaciel też? Xd
Dara złomiara, kogo rozumiesz przez "mój przyjaciel"? Kacperek ma 681 277 pw za atak, ty masz łącznie 660k XD Nawet licząc bez złomu ma więcej Pw od Ciebie, wstawi murki jak mu blokada zejdzie :)
 

DeletedUser15394

Guest
Jestem tutaj pewniejszy wygranej niż na pandosi przy starcie cudaków ;) czyli kacperek lepszy ode mnie.. Idąc twoim myśleniem to torreto jest najlepszy na serwerze pod każdym względem
 

DeletedUser33054

Guest
Jestem tutaj pewniejszy wygranej niż na pandosi przy starcie cudaków ;) czyli kacperek lepszy ode mnie.. Idąc twoim myśleniem to torreto jest najlepszy na serwerze pod każdym względem
TORETTO jest najlepszy i wygra mieczyki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32971

Guest
Wy to chyba bardzo nie lubicie żony kosiarza , pewnie będziecie wybawiać świat z miast innych po nocach bo tylko tyle potraficie , ciekawe ile jeszcze wpisów będzie jacy wy jesteście wspaniali i nieskazitelni , jak dla mnie to parodia a nie doskonałość ,będąc w tyle ludzi (chcecie czy nie macie pakt z połową świata) nie dajecie sobie rady z kilkoma słupami więc myślę że ten świat już wygraliśmy , a czy dostaniemy mieczyki czy nie nie ważne ;)
 
Do góry