Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32971

Guest
Ten bajer nie dział bo pamiętam cię z innych światów, z jakich nie pytaj bo miałem lekką przerwę a i to nawet nie był ten sposób pisowni wryka ale gry już tak ;)
 
Opis sam pisałem i grając pod innym nickiem miewałem podobny, a maski akurat mam pierwszy raz, zacząłem grać w komedii frontowej to wpisałem komedia w necie i tak oto są xD
 

DeletedUser32971

Guest
Nie gram od dziś i przynajmniej raz już widziałem ;) nie że coś imputuje ale podchodzi to pod coś co jest nie zgodne z inno games , nie wiem czy można o tym tutaj pisać
 

DeletedUser32971

Guest
Mi koksy wybiły dwie no ale to był kozak akcja pewnie, szkoda że tylko na moralach, pewnie szlachetny tyło wlaz był pierwszy bo nic innego nie umie ;)
 
no i powiedz sam, jak ja mam cie nie "męczyć", jak to napisałeś na priv XD normalny człowiek, bo tylu straconych wioskach, zamknąłby się już i albo wrócił do gry i te miasta odzyskał, albo oddał grzecznie resztę wiosek. Ty musisz trolować XD
 

DeletedUser33123

Guest
ty kacperek lepiej pilnuj murów w soju żeby mieli wszyscy na maxa na niebieskich bo jeszcze nie wszyscy mają XD
 
boże, duet, na który nie jesteśmy gotowi XD
czy to nie BlackD3vil ma murek 25 i pełno deffa w jednej wiosce, a w drugiej 120 hydr? XD
Jeden płacze o moralowe w nocy, druga o stałki XD
 
Do góry