Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

ja podobnie, ale nie odczuwam potrzeby chwalenia się na forum albo na priv czerwonym tym, ile wypiłem XD
to ma swoją nazwę, której niestety nie mogę tu przytoczyć :>
 

DeletedUser33123

Guest
a jak trelka i vienci murki juz postawili na maksa XD i mają po 1k birem ? szkoda że aveliny nie ma to byscie sobie na waszym poziomie pogadali XD albo shocka , ten sam poziom co yodła i kacperek xd
 
[ciach]
Pisałem, zapraszam do mnie. Nie uświadczysz tu murków, birem czy innej formy "zabezpieczenia" ;>
Będziesz miała parę dni, żeby pajacować nazwami miast, potem miasteczka będą moje :*
I na przyszłość, weź Ty się naucz raz na zawsze, że przed kropką, znakiem zapytania, przecinkiem i wykrzyknikiem nie stawiamy spacji.(W skrócie, są to znaki interpunkcyjne, ale zapewne nie wiesz, co to znaczy, więc Ci grzecznie rozpisałem)
Oczy mnie bolą od tej krótkiej dyskusji z Tobą xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32971

Guest
Widzę kolega poleciał trochę z % i niedźwiedź zaraz będzie upominał, a jestem w szoku że sprzęt ogrodowy się odpalił który tylko brzękał i prubował coś podciąć no ale podróbki tak mają , jak się mam zwracać do sprzętu ogrodowego ??? Cep , pod kasiarka czy jak ???
 
a jak trelka i vienci murki juz postawili na maksa XD i mają po 1k birem ? szkoda że aveliny nie ma to byscie sobie na waszym poziomie pogadali XD albo shocka , ten sam poziom co yodła i kacperek xd
A ty Sylwia leków nie brałaś czy cię swędzi gdzie nie trzeba ??
No nawet jeśli osiągnęliśmy dno swoim poziomem to i tak to jest poziom o którym możesz pomarzyć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser33227

Guest
a jak trelka i vienci murki juz postawili na maksa XD i mają po 1k birem ? szkoda że aveliny nie ma to byscie sobie na waszym poziomie pogadali XD albo shocka , ten sam poziom co yodła i kacperek xd
Kurcze szukam i szukam... chyba mi te biremy gdzieś poginęły :(( Może podpowiesz? Napewno na nie jedną okupację u Was by się przydały..
Murki na maxa... i tak nie przebijemy tych 1000 lódek deffa co sobie wasi powstawiali u nas na wyspie..
I tylko dodam, że ja mam 3 wiochy na tej wyspie.. Wy 14.. i tak płaczecie bo murek... Pewnie.. wy tylko potraficie kolony do nieaktywnych po nocach wstawiać..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurcze szukam i szukam... chyba mi te biremy gdzieś poginęły :(( Może podpowiesz? Napewno na nie jedną okupację u Was by się przydały..
Murki na maxa... i tak nie przebijemy tych 1000 lódek deffa co sobie wasi powstawiali u nas na wyspie..
I tylko dodam, że ja mam 3 wiochy na tej wyspie.. Wy 14.. i tak płaczecie bo murek... Pewnie.. wy tylko potraficie kolony do nieaktywnych po nocach wstawiać..


a ja dodam że jeśli dla koleżanki (nieistniejące 1k birem jest nie do pokonania to jej współczuje :D)

ps. a to nie ona przypadkiem po pierwszym straconym mieście (jak bidulka w wannie siedziała) uciekła nam z wyspy :D?) Taki KOZAK :D

Czekaj czekaj... przypomniałam sobie coś... zanim oddała to miasto to jeszcze wrzuciła sobie bodajże 3k birem :D
 
a ja dodam że jeśli dla koleżanki (nieistniejące 1k birem jest nie do pokonania to jej współczuje :D)

ps. a to nie ona przypadkiem po pierwszym straconym mieście (jak bidulka w wannie siedziała) uciekła nam z wyspy :D?) Taki KOZAK :D

Czekaj czekaj... przypomniałam sobie coś... zanim oddała to miasto to jeszcze wrzuciła sobie bodajże 3k birem :D
Zapewne to wina jej sojuszu .. i to oni źle coś zrobili :p Ona by sobie nie dała miasta zabrać :D
 
Do góry