Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32434

Guest
Synek, ja przez cały świat 1 bunkra nie miałem, a kolona wpakowały Tempesty a nie my :cool:
 

DeletedUser33123

Guest
koksy umiejętności gry to już pokazali właśnie XDXD że są zerowe a kosa to tylko rozbiórki i paliki robi bo miasta aktywnemu nie potrafi podbić XDXDXD dobrze że nie gram już z wami i jak wy bo to wstyd przyznac się że grało się u was, szkoda tylko że miast nie oddałam czrerwonym od razu po odejściu od was nooby. : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33123

Guest
jak bym wiedziała że mnie tak załatwią jak załatwili po nieudanych kolonach i czarach i że teraz nie mogę nic zrobić to bym wam wszystkie oddała ale co zrobisz za późno : ( mogłąm się tego spodziewac bo jak ktos grać nie potrafi to ima sie wszystkiego byle uniknąc walki jak koksy XD
 

DeletedUser27580

Guest
rambow530 będziesz w weekend na grze? Polecimy do Ciebie z akcją z Kacprem i pokażesz nam na co cię stać zamiast tylko pajacowac na forum siedząc na niebieskich wyspach, pytam czy będziesz żeby potem nie było że my się postaramy a ty powiesz ze byłeś na apce czy na ślubie Pawna z kosiarzem :)
 

DeletedUser27580

Guest
Odpowiedz na pytanie byku, nie wiem czy wioski przerabiać pod synchro.

A co do pajacowania to ty wcinasz się w każdy temat i próbujesz zabłysnąć, nie podoba się poziom na forum to zacznij grać słupie zamiast tu przesiadywac. Na ten moment to nikt nie widział ciebie w akcji za to na forum naklepałeś trochę postów :)
 

DeletedUser32434

Guest
Byku ja już znam te twoje synchro i z czego one pochodzi.
Gdzie niby wcinam się w każdy temat?
A i no widzisz, jakoś wg. Ciebie jestem słupem a wygrywam dominacje i to bez potrzeby przejmowania twoich marnych miast.
Przerobiłem się z ogni głównie na def i taka gra mi się podoba :cool:
 
Kiedyś może wam wyślemy nagranie misiu, jak to synchro z ręki leci, żebyś mógł to sobie przeanalizować.
No jedni wola pograć i dojść do zwycięstwa normalnie, drudzy za to wolą pójść w sline z ludźmi bez jakichkolwiek zasad xD żeby wam ta fuzja bokiem nie wyszła, wtedy będzie śmiesznie xD
 
Jeszcze nie widziałem świata co by forum miało jakiś poziom....W grepolis to te Fo to chyba tylko do trolowania jest i beki ciśnięcia ew się bluzgania serio... :D Jak chcesz poczytać coś na poziomie to weź książkę :)
 
Do góry