Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Oczywiscie wawa zgadzam sie z Toba w 100% :) tylko nie lubie oczerniania I patrzenia pod jednym katem I wytykania tego co bylo w ostatnich 3 miesiacach gdzie swiat zostal przesadzony. Niektorzy zapomnieli ze to Pomidory biły sie z calym swiatem przez 5 miesiecy na 4 morzach . Nie raz bylismy juz odliczani jak bokserzy na deskach , nie dawano nam zadnych szans na przetrwanie .

I mimo wszystko ja ten świat bede miło wspominal , to byl moj pierwszy swiat na starym systemie . Spotkalem ciekawych I dobrych graczy zarowno wsrod swoich jak I przeciwnikow . Jeszcze raz dziekuje I do zobaczenia . I nie ma co plakac tylko grac dalej na innych serwerach a z poprzednich wyciagnac wnioski I analizowac popelnione błędy :)

Bakus czy jakoś tak pisałem z nim i zapke już miałem ale nie skorzystałem bo to nie dla mnie a fuzja była z dwóch sojuszy jony i woźne gdzie wy wtedy mieliście kasztany,pomidory,dynie i jakiś jeszcze no i pakty z tempesty, słupy reszty tych sojów nie pamiętam ,to co ty do mnie rozmawiasz, widać jak porządek tam macie że nie wiecie co się dzieje

yodla pierwsze slysze , gdyby nie to ze tutaj sie udzielasz to bym nawet nie wiedzial ze grales na tym swiecie , swiat dominacji a ty wszystkie albo 95% ich masz na skalkach :)

Koksy zabawa trwa dalej :) wszyscy grają pod Pomidorki ? Zabawne :) Jony , Wozne , Koksy trzy mocarstwa starego systemu i mamy Was na czerwono z każdym długie fronty ale oczywiście wszyscy grają pod Nas bo dajecie nam PW :) Dziękuję :). Wasze liczenia kto ile miast stracił na czyją rzecz parodia czemu ? Bo jak wasz gracz traci miasta to go wyrzucacie z sojuszu żeby Wam statystyk nie psuł :) To mój pierwszy świat na tym podboju i chyba.ostatni bo mając takich przeciwników to odechciewa się grepo . Załośni jesteście a mocni tylko tutaj w pisaniu bredni .
Hahaha wielkie Koksy co dużo szczekają tutaj i piszą jak oni walczą z całym światem i wymyśloną koalicją przeciwko nim a najpierw podbierali graczy po Blenderach pisali do nich privy zachęcające do przejścia a teraz kolejnych czerwonych biorą do siebie :)

Podczas kryzysu u Mirabelek szukacie pocieszenia i pomocy u innych ? Taka była współpraca między wami a jak was potrzebowali to Koksiki nie pomogły ? Prawda boli ? Wcale się nie zdziwie jak przy dominacji wielki koksiarz poprosi jeszcze Wozne lub Jony o pomoc w wygraniu świata :) Na spokojnie ogarniemy jeszcze trochę swoje sprawy i przyjdziemy po was więc wypierz sobie kilka spodni żeby mieć na zmianę :) pozdr.
Wiesz co to jest ironia??? To co tutaj napisałeś piszesz że na każdym froncie walczycie i nie dajecie rady mimo tego że mieliście pakty z tempesty, słupy i jeszcze kilka (nie chce mi się tego wszystkiego cytować) taki to był wasz plan wyzywać się na FO a na koniec szpachle zbite a co do fuzji powstała z dwóch sojuszy w przeciwieństwie do was my nie braliśmy jak popadnie ludzi bo mogą robić deffa i go wysyłać nie ten sposób gry ,więc przyjacielu mojej kozy zakończmy ta jałową rozmowę bo to nie ma sensu ,a co do mnie to byłem słupem co deffa klepał i wysyłał innym można powiedzieć że takim waszym rambow tylko że moje PW nie jest ze złomu tylko z prawdziwej obrony może że 100k jedynie

Powtarzam proszę pokory trochę dla jednej i drugiej strony bo jak widzę co tu jest wypisywane to oczy bolą - prawda jest taka że dzięki koksom gracze z murarzy dominacje dostali i powinni nam dziękować, swego czasu to ja powiedziałem że świat się tak skończy jeszcze jak był sojusz jonowie i stało się tak jak przewidziałem ale teraz zaczynam żałować czasami bo ciekawe jakby teraz świat wyglądał jakbyśmy grali bez połączenia a ja mówiłem kosie żeby zostać przy pół na pół i normalny % dominacji ale on szef to tak zdecydował :) i chyba więcej murarzy dostało dominacje można powiedzieć za nic bo od koksów ludzie przestali grać bo miasta daleko od czerwonego. A najbardziej mnie śmieszy jak ktoś porównuje sojusz z tego ramnusa czy jak mu tam do synopa gdzie tam grała elita nowego systemu :D

mistrzunio to nie Murarze dostali dominacje dzieki Koksom tylko Koksy dzieki Murarzom ( albo Pomidorkom ) . Przed fuzja wasza strata do nas siegala okolo 10% I sie powiekszala . Wy jako Koksy nie liczyliscie sie w dominacji I nikt ani nic by tego nie zmienilo . Mogliscie tylko dolaczyc do nas albo Ustaleniowcow . Gdybyscie sami chcieli dalej grac to nic byscie nie osiagneli . Dominacja zostala by odpalona na poziomie 36-38% przez nas albo Ustaleniowcow ale patrzac co wydarzylo sie na M44 to raczej to Pomidory by ja odpalily .

Widzę że ty to w piórka ładnie obrosłeś ,jedziesz po osobie co pomogła wam wygrać hehe dobry jesteś normalnie bądź moim mentorem to będę miał wygrane za każdym razem a tak serio że gdyby nie ta fuzja z koksami inaczej by to wyglądało bo grając dwa sojusze na 5+ to nie którym się odechciało i skończyli grać :D
Właśnie przybiłeś następny gwóźdź do trumny pokazując jak traktujecie paktowiczów, a macie kilka miejsc i cicho siedźcie brawo wy ;)

Weszlibysmy wawka bo moj plan inwazji M44 powstal jeszcze przed fuzja z Koksami tylko przez rozbiorki wewnetrzne byl odkladany . Ale fakt mozliwe ze nie byloby nam tak latwo tam przejmowac miast .

Przecież koksy były pierwsze w bobie i to ze sporą przewagą zanim devilek z jonami się połączył :D chyba ktoś ma zaniki pamięci a po ich połączeniu nie pełnym było wiadomo że mają więcej miast niż my oddzielnie dlatego doszło do połączenia bo oni nas do tego zmusli w innym wypadku nie miało by miejsca żadna fuzja xd zadnego wkładu bym kijem nawet w takie g nie włożył :D

Mistrzuniu kiedy byla fuzja Jonow z Woznymi ? Kiedy wy byliscie pierwsi w bobach ? Ja tu pisze o dominacji I % a nie o miastach kto ich mial wiecej :) jak weszlismy w ere dominacji to Murarze byli top 1 , Ustaleniowcy top 2 a Koksy ze spora strata dopiero top 3 .

Nie wydaje mi się że to była spora strata a teraz sobie pomyśl jakbyśmy pakt z wożnymi podpisali co by z was zostało jak już sami na moralach zabieraliśmy wam może z 3 miasta na dzień przynajmniej gdzie wy jak nam jedno tygodniowo zabieraliście to był cud - jedynie z rozbiórek mogliście sobie miasta zabierać :) ale często wam pomagaliśmy. Gdzieś chyba mam ss jak to wyglądało na początku może znajdę to wyślę

Zgadzam sie , tylko powtarzam to po raz kolejny , my walczylismy na 4 centralnych morzach - m54 - Koksy , m44 - Jony , m45 - Wozne , m55 - Mirabelki . A te 4 wymienione sojusze wyzej tylko z nami bo nie mieliscie miedzy soba praktycznie zadnego frontu dlatego te statystyki tak wygladaly ale suma sumarow wychodzilismy zawsze na plus . Co do tego ze jezeli nie bylo by fuzji na dominacje Pomidory+Koksy to swiat krecilby sie dalej I o wygrana walczylyby Pomidory I Ustaleniowcy . Gdyby Koksy zrobily fuzje z Ustaleniowcami to oni by wygrali dominacje na 40%.

Mistrzuniu kiedy byla fuzja Jonow z Woznymi ? Kiedy wy byliscie pierwsi w bobach ? Ja tu pisze o dominacji I % a nie o miastach kto ich mial wiecej :) jak weszlismy w ere dominacji to Murarze byli top 1 , Ustaleniowcy top 2 a Koksy ze spora strata dopiero top 3 .
Kolego moje kozy ty chyba nie wiesz co piszesz albo ja źle to rozumuje wyjaśnię to w podpunktach a ty weź klepnij czy dobrze rozumiem:
1pisałeś że ledwo zipiecie bo walczycie z "całym" serwerem i upadek bliski,
2z tego co zrozumiałem to wszyscy walczyli tylko z wami a między sobą nie ,mam rozumieć że to była koalicja??? Chociaż my mieliśmy wszystkich na czerwono (nasz ulubiony kolor w tej grze),
3chcesz powiedzieć że nawet bez fuzji z koksami to i tak byście wygrali bo macie 50% dominacji (z dużą pomocą kokosów bo po przybiciu szpachelek z nimi pełno się ich zrobiło koło nas-tu jest wasz poziom gry niech inni się męczą a my pyk wygraną bierzemy),
4a jak byście wykonali ten plan wejścia na m44 przed fuzja i bez niej skoro rozbiórki mieliście i nie było czasu a wiochy traciliście co jakiś (chyba że nocne morale)

Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem ale wy chcecie zrobić tu z siebie męczenników że niby jak na ramnussie walczyliście z całym serwerem samemu (w co mocno wątpię) ,mnie to dziwi że ktoś wogóle chce z wami grać i idzie na te bzdurne układy z wami.

Chyba tyle bo takiej dziwnej historyjki dawno nie słyszałem ;)

Mistrzuniu mielismy 2 sojusze Sezonow po fuzji ( a raczej ich upadku ) z Blenderami mielismy chwilowo 3 sojusze plus Pakt z Temples gdzie oni byli na M56 I to wszystko na tamten moment . Ale wtedy Jony mieli 2 sojusze , Wozne mieli 2 sojusze , Koksy mieli 2 sojusze , Mirabelki mialy 1 sojusz idac tym tokiem .