Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser29747

Guest
Czekam na płacz Cośka, że znowu trzy massówki leciały na ich okupkę u nas :)
Zwłaszcza, że to oni otrzymali wsparcie od graczy z Koksów Kosy i Woźnych. Jonowie w ogóle nie lecieli, bo nawet nie mamy z nimi paktu, jak to chciałby myśleć, a ataki Pomidorów nie zdążyły nawet dolecieć i mam SS z tego podboju.

PS: Japa tam słupy broniące przegranej sprawy. xD

Nie próbuję być złośliwy, jedynie chcę żebyście dostrzegli głupotę tego co piszecie, wyśmiewając kogoś innego kto napisze dokładnie to samo.
 

DeletedUser27908

Guest
Czekam na płacz Cośka, że znowu trzy massówki leciały na ich okupkę u nas :)
Zwłaszcza, że to oni otrzymali wsparcie od graczy z Koksów Kosy i Woźnych. Jonowie w ogóle nie lecieli, bo nawet nie mamy z nimi paktu, jak to chciałby myśleć, a ataki Pomidorów nie zdążyły nawet dolecieć i mam SS z tego podboju.

PS: Japa tam słupy broniące przegranej sprawy. xD

Nie próbuję być złośliwy, jedynie chcę żebyście dostrzegli głupotę tego co piszecie, wyśmiewając kogoś innego kto napisze dokładnie to samo.
Jedyną głupotę jaką dostrzegam to epatującą od Ciebie i to nawet nie muszę się zbytnio wysilać aby ją dostrzeć.Woźne miały dużo okupacji i jeśli jakieś wsparcie tam poleciało to 1 -2 graczy.Hipokryzja greatsky quality.
 

DeletedUser29747

Guest
W ogóle nie wyglądasz na takiego, który kiedykolwiek musiał się wysilać. Emanuje(to jest to słowo, którego szukałeś w spaczonym umyśle) to od Cb-poczucie wyższości nad innymi. Ja nikogo tu jeszcze nie obraziłem, mimo że spotkałem się z tym kilka razy.
Woźne faktycznie wbiły dziś okupki. Tak spytam:
Jakaś jeszcze przetrwała?
Chętnie po raz kolejny nauczymy Was szacunku dla przeciwnika, którego tak naprawdę nie znacie-a skoro nie znacie, to są to słupy.
 

DeletedUser32846

Guest
3765- tyle ogni padło
3 wsparcia od koksów, z czego jedno nie doszło, 1 wsparcie od Wożnych.
Proponuję udać się do okulisty, bo widziałeś wsparcia, których nie było i nie pierwszy raz Ci się to zdarzyło :p
4 sojusze leciały ogniami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
W ogóle nie wyglądasz na takiego, który kiedykolwiek musiał się wysilać. Emanuje(to jest to słowo, którego szukałeś w spaczonym umyśle) to od Cb-poczucie wyższości nad innymi. Ja nikogo tu jeszcze nie obraziłem, mimo że spotkałem się z tym kilka razy.
Woźne faktycznie wbiły dziś okupki. Tak spytam:
Jakaś jeszcze przetrwała?
Chętnie po raz kolejny nauczymy Was szacunku dla przeciwnika, którego tak naprawdę nie znacie-a skoro nie znacie, to są to słupy.
Nie muszę się wysilać aby zrozumieć tak prostolinijną personę jak ty.Usiłujesz mnie obrazić w swoim pierwszym poście,niestety tak jak zwykle twoje pseudointeligenckie wywody budzą pożałowanie i śmiech.W jaki sposób nas nauczycie?Zbijajac okupke?Bije takie dobre pw na waszych wybornych graczach że powiem tylko tak mi dobrze,tak róbcie dalej.
 

DeletedUser30330

Guest
Czekam na płacz Cośka, że znowu trzy massówki leciały na ich okupkę u nas :)
Zwłaszcza, że to oni otrzymali wsparcie od graczy z Koksów Kosy i Woźnych. Jonowie w ogóle nie lecieli, bo nawet nie mamy z nimi paktu, jak to chciałby myśleć, a ataki Pomidorów nie zdążyły nawet dolecieć i mam SS z tego podboju.

PS: Japa tam słupy broniące przegranej sprawy. xD

Nie próbuję być złośliwy, jedynie chcę żebyście dostrzegli głupotę tego co piszecie, wyśmiewając kogoś innego kto napisze dokładnie to samo.

Nie jesteś godzien dyskusji ze mną, powiedziałeś tak głupią rzecz, że nawet suski nie jest w stanie tak pomyśleć jak ty.

Oj pomyśleć to za grube słowo dla was obu.
Żegnam :)

Dalej potrzebujecie połowy świata do osbicia okupki, te dzisiejsze massowki ehhh
 

DeletedUser29747

Guest
Uderzyłem chyba w czuły punkt ;)
Z moim wzrokiem w porządku, dziękuję za troskę. :)
"Dalej potrzebujecie połowy świata do osbicia okupki"

Tobie życzę, żebyś pomyślał(może niesłusznie, ale ja nadal wierzę w to, że jesteś zdolny do myślenia, że nie utknąłeś podczas ewolucji na poziomie ameby lub innego pierwotnika, ani że nie jesteś tworem żadnego mistrza garncarskiego) dwa razy zanim coś napiszesz, ponieważ piszesz,że znowu połowa świata leciała na waszą okupkę, gdy jest to nieprawdą. Zamiast pisać bzdury, wstaw raport z jednego ataku sojuszu innego niż Blendery lub Zabójcze Blendery na dzisiejszą okupkę. Jeśli tego nie zrobisz myślę, że jest jasne, kto tu opowiada bajki. :D

PS: Jako osoba powszechnie znana pod kryptonimem operacyjnym "Słup" faktycznie mogę nie być godny dyskusji z Tobą. Szczerzę mówiąc najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył. Jednak Ty nie jesteś godny nawet napisać słowa "godność" lub "(nie)godny" albo "godzien"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Ciekawe czy wszyscy są świadomi tego że dominacje wygrywa tylko 45 osób i wygra to sojusz z największą ilością miast, czyli sojusz z największą ilością pw.. No jeszcze te festyny :D
 

DeletedUser32611

Guest
A spoko mistrzu a tobie jak mija dzien xd

Ciekawe czy wszyscy są świadomi tego że dominacje wygrywa tylko 45 osób i wygra to sojusz z największą ilością miast, czyli sojusz z największą ilością pw.. No jeszcze te festyny :D
tak tak wiemy ze wygramy :p
 

DeletedUser15394

Guest
Ciekawe czy ci z jonów i tych talentów blanderów są tego świadomi :p czy będzie tak jak na nysie i będą grać jak im pomidory zagrają :D
 
Do góry