Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser30644

Guest
Widzę, że znowu wspiąłeś się na wyżyny swoich możliwości z tą odpowiedzią. Oczywiście, jeśli twoja gra polegała na jednorazowym zapełnieniu miast deffem, który oczywiście był wykorzystywany w jedyny prawidłowy sposób (kradziejki), a spore ilości przelewającej się surki idealnie nadawały się na festyny to nie ma co się dziwić, że mieliśmy podobną ilość miast. Pewnie twój mały mózg nie jest na tyle rozwinięty żeby pamiętać, ze dzieliło nas może 6-7k punktów.
 

DeletedUser30644

Guest
Oczywiście sloty z festynów były zapełniane na miastach z rozbiórek, a jak już trzeba było coś podbić to najlepiej z płaczem do Astry żeby zrobił to za niego i oddał miasto.
 

DeletedUser32016

Guest
Widzę, że znowu wspiąłeś się na wyżyny swoich możliwości z tą odpowiedzią. Oczywiście, jeśli twoja gra polegała na jednorazowym zapełnieniu miast deffem, który oczywiście był wykorzystywany w jedyny prawidłowy sposób (kradziejki), a spore ilości przelewającej się surki idealnie nadawały się na festyny to nie ma co się dziwić, że mieliśmy podobną ilość miast. Pewnie twój mały mózg nie jest na tyle rozwinięty żeby pamiętać, ze dzieliło nas może 6-7k punktów.
Punkty ah jaki dobry miernik. Dzieliły nas chyba jakieś 6 miast i jakieś 150k w pw. Oczywiście ze słalem deffa na kradziejki(ty także więc nie zapominaj hipokryto o tym) ale na obstawy kolonów także i byłem w tym aktywniejszy od ciebie. Także pozdrawiam Cię kozaku
 

DeletedUser32016

Guest
Oczywiście sloty z festynów były zapełniane na miastach z rozbiórek, a jak już trzeba było coś podbić to najlepiej z płaczem do Astry żeby zrobił to za niego i oddał miasto.
Jak brakowało Ci deffa to kto z płaczem do mnie leciał, no kto?
 

DeletedUser30644

Guest
Ale on ma tylko jedną dziewczynę no max 2 chyba miał a ja zmieniam jak rękawiczki nawet na chłopców

Pomiędzy pannami z produkcji raczej R18 trzeba też umieć docenić te ze zwykłych seryjek xd

Rotsu to moja morda od chińskich bajek jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Czy dzieliło nas pw? Szczerze nie pamiętam i średnio mnie to obchodzi. Pamiętam za to jakim rodzajem gracza byłeś, chcesz chwalić się pałacami po 13k? Droga wolna.
 

DeletedUser30644

Guest
Czy te screeny cokolwiek pokazują? Wątpię, nie wiem też za bardzo co chcesz nimi pokazać. Miałem okres, w którym się przestałem bronić i mi zabrali parę miast - bywa.
 
Do góry