Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32016

Guest
a kiedy ty w końcu wrócisz i pokażesz jak się gra? :D
Chodź Tu weź czasem whatsappa ogarnij słupku a nie tylko mnie wyzywasz na grze :(
We tam odpisz na whatsapie a nie bo nie wiem czy wbijac z wami

Chodź Tu weź czasem whatsappa ogarnij słupku a nie tylko mnie wyzywasz na grze :(
Jak ja od 2 miesięcy Cię ani razu nie obraziłem. Wcześniej jak najbardziej ale teraz nie więc proszę nie rzucać oszczerstwami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23967

Guest
ejjj ja też chcem, szukam sojuszu co będzie na mnie złomował, najlepiej jakies półmózgi co uwierzą ze gracz z dużą ilością pw nic nie robiący jest prestiżowy bo grać mi się nie chce xd mogę tylko zmysły na eventach brac a reszta niech nabija ^^ nie będę się przemęczać robieniem wojska, 1 bira wystarczy , ktoś na ochotnika? :) czasami wyślę fejki po 1 ogniu dla odstraszenia zapędów ^^ ciepło jest to nie można szaleć z grą za bardzo, dbajmy o serwery im mniej ruchów wojsk na serwerze tym stabilniejsze :} i obowiązkowo trawnik, nie chcę zeby mi ktoś tą birę skasował przypadkiem, cenię swój czas... mam pracę, chomika, real ważniejszy i 12 umierających babciufff, do tego net mi zanika jak kolon leci i odnajduje się po 2 dniach...
Nie rwijcie się czasami z kandydaturamu tylko ustawiajcie w kolejce :*

osek gdzie jesteś? :D
 

DeletedUser32016

Guest
ejjj ja też chcem, szukam sojuszu co będzie na mnie złomował, najlepiej jakies półmózgi co uwierzą ze gracz z dużą ilością pw nic nie robiący jest prestiżowy bo grać mi się nie chce xd mogę tylko zmysły na eventach brac a reszta niech nabija ^^ nie będę się przemęczać robieniem wojska, 1 bira wystarczy , ktoś na ochotnika? :) czasami wyślę fejki po 1 ogniu dla odstraszenia zapędów ^^ ciepło jest to nie można szaleć z grą za bardzo, dbajmy o serwery im mniej ruchów wojsk na serwerze tym stabilniejsze :} i obowiązkowo trawnik, nie chcę zeby mi ktoś tą birę skasował przypadkiem, cenię swój czas... mam pracę, chomika, real ważniejszy i 12 umierających babciufff, do tego net mi zanika jak kolon leci i odnajduje się po 2 dniach...
Nie rwijcie się czasami z kandydaturamu tylko ustawiajcie w kolejce :*

osek gdzie jesteś? :D
Królik, bierzemy ją. Poprostu druga ja
 

DeletedUser31088

Guest
Stary system bonus 00:00-08:00 i dwie trójeczki? Oj będzie grane ustawienia podobne do Helorus'a <3
 

DeletedUser32611

Guest
Mozna sie z jakas fajna ekipa zabrac? Niezadlugo na grepo, ale ogarniam i chetnie pogram z fajnymi ludzmi :|
 
Do góry