Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
Aktualnie do ekipy poszukujemy:

-Psychologa
-Ładnych kobiet(ostatnie dwa etaty)
-Przywódcy sojuszu który go poprowadzi z moją papugą Kubą

CV wysyłajcie do Kacperka
 
szefie wyspy, kiedy z urlopu wracasz? :D



tak, idę tu przegrać kolejny świat :p
Na razie zwiedzam hiszpańskie plaże i mi sie nie chce nawet na te gre patrzeć a co dopiero festyny klikać :( ale dzięki za pamięć o mnie :3

Jak zgłoszę CV jest szansa zagrać z elitarnym graczem polskiego gp El Devilkiem? Podobno marzenia sie spełniają a to jedno z nich :/
 

DeletedUser27580

Guest
Co wy dzieciaczki zrobicie jak mnie zabraknie kiedyś? O kim będziecie gadać po nocach na ts'ie?

Na grę nie możesz patrzeć ale na forum już wejdziesz żeby popieprzyć na mój temat :D Dziewczyna nie ma nic przeciwko temu, że poświęcasz tyle uwagi jakiemuś obcemu typowi z gry przeglądarkowej? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co wy dzieciaczki zrobicie jak mnie zabraknie kiedyś? O kim będziecie gadać po nocach na ts'ie?

Na grę nie możesz patrzeć ale na forum już wejdziesz żeby popieprzyć na mój temat :D Dziewczyna nie ma nic przeciwko temu, że poświęcasz tyle uwagi jakiemuś obcemu typowi z gry przeglądarkowej? :)
Ale za dnia też o tobie nikt nie gada na ts'ie to po co mamy robić tak po nocach? xD Nie ma nic przeciwko o to sie nie martw
 
wreszcie coś się rozruszało na tym forum, jeszcze Kosiarz mógłby z kimś zawalczyć, żeby uczynić ten dzień jeszcze piękniejszym. ;p
 
Do góry