Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser31183

Guest
Coś tam zostało jakieś resztki,także totalnej nudy tam nie będziecie mieli,ja tam nie narzekam jak ktoś za mnie robotę odwali :D
 

DeletedUser27580

Guest
Kosiarz nie przestawaj, mów mi tak dalej :3

W sumie to i tak nikt nie zauważy, że wbiliście:D
Nie no, myślę że na zielonym świecie ogarniecie że ktoś ma inny kolor, powinno być w miarę łatwo jak już wszystkich do siebie wzięliście :> Swoją drogą śmieszki śmieszkami, ale po co do mnie pisaliście 3 dni temu żebym wbijał z wami i wziął swoich zaufanych? Co byście kosiarzowi powiedzieli gdybym przyjął zaproszenie?


Ogólnie to beka z tego, że nie macie ciekawszych rzeczy do roboty niż ciągłe pieprzenie o mnie, moglibyście mnie zaprosić na zlot i poznać osobiście w końcu... :(
 

DeletedUser32016

Guest
We jak królika chcieliście to mnie w pakiecie byście dostali

Chyba xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31183

Guest
Kosiarz nie przestawaj, mów mi tak dalej :3

Nie no, myślę że na zielonym świecie ogarniecie że ktoś ma inny kolor, powinno być w miarę łatwo jak już wszystkich do siebie wzięliście :> Swoją drogą śmieszki śmieszkami, ale po co do mnie pisaliście 3 dni temu żebym wbijał z wami i wziął swoich zaufanych? Co byście kosiarzowi powiedzieli gdybym przyjął zaproszenie?


Ogólnie to beka z tego, że nie macie ciekawszych rzeczy do roboty niż ciągłe pieprzenie o mnie, moglibyście mnie zaprosić na zlot i poznać osobiście w końcu... :(


Tak nikt nie ma nic do roboty tylko myślimy o naszym Pysiu Króliśiu:D

We jak królika chcieliście to mnie w pakiecie byście dostali


Wez litra i się dogadamy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27580

Guest
Normalnie mordzia, jak mnie z moim kacperkiem chcieli to Ciebie tym bardziej powinni wziąć.

Tak nikt nie ma nic do roboty tylko myślimy o naszym Pysiu Króliśiu:D
Nie żeby coś ale w co drugim poście w tym temacie padają moje nicki... :( Powiedz lepiej kto wymyślił że mam żonę która w dodatku mnie zostawiła bo to dobre było to :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry