Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser29866

Guest
Astra spróbuj z Laxią no rozwalić tych Blenderów. Tam jest sporo młodych graczy ale perspektywicznych. Patrzę ile pracy włożyli w ten sojusz. Jak pogracie trochę to będziecie fajnym wzmocnieniem. Mam nadzieję że Wasze ego nie przeszkodzi w rozwoju tego sojuszu który choć na pierwszy rzut oka może wydawać się randomowy ale gra tam nowe pokolenie grepolisowych graczy i fajnie byłoby ich nie zniechęcić jakimiś krzywymi zagrywkami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Pogram tu troszkę bardziej na poważnie jak Nysę skończę. Do tego czasu mogą śmiało podłapać o co chodzi >.< Chętnie im coś tam pomogę popodbijać jak zacznę klikać :d
 

DeletedUser29747

Guest
Astra spróbuj z Laxią no rozwalić tych Blenderów. Tam jest sporo młodych graczy ale perspektywicznych. Patrzę ile pracy włożyli w ten sojusz. Jak pogracie trochę to będziecie fajnym wzmocnieniem. Mam nadzieję że Wasze ego nie przeszkodzi w rozwoju tego sojuszu który choć na pierwszy rzut oka może wydawać się randkomowy ale gra tam nowe pokolenie grepolisowych graczy i fajnie byłoby ich nie zniechęcić jakimiś krzywymi zagrywkami.
Moim skromnym zdaniem osoby, która w ogóle nie miała wpływu na rozwój tego sojuszu, ani na ściągnięcie 60 osób z Baris, Hermonassy i Ramnusa na wieść o inwazji Ogórków aka Pomidorów na ten spokojny świat wakacyjnych handlarzy mogę powiedzieć, że Blendery zmiksują wszystko, włącznie z Pomidorami, całą resztą warzywniaka oraz kuJonami.
Zaryzykowałbym stwierdzenie, że ostrza miksujące(profesjonalna nazwa) Blenderów są ostrzejsze nawet od koksów z kosami...czy jak to szło?
 
widzę szczeku szczeku a skończy się na szarakach liderów, gdzieś to już słyszałem :p
bądź tak uprzejmy i zmiksuj mi sok z Pomidora ;>
 
Do góry