Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser29153

Guest
Moim skromnym zdaniem osoby, która w ogóle nie miała wpływu na rozwój tego sojuszu, ani na ściągnięcie 60 osób z Baris, Hermonassy i Ramnusa na wieść o inwazji Ogórków aka Pomidorów na ten spokojny świat wakacyjnych handlarzy mogę powiedzieć, że Blendery zmiksują wszystko, włącznie z Pomidorami, całą resztą warzywniaka oraz kuJonami.
Zaryzykowałbym stwierdzenie, że ostrza miksujące(profesjonalna nazwa) Blenderów są ostrzejsze nawet od koksów z kosami...czy jak to szło?
potraktuję to w kategorii żartu pozdrawiam ubek
 

DeletedUser32016

Guest
Moim skromnym zdaniem osoby, która w ogóle nie miała wpływu na rozwój tego sojuszu, ani na ściągnięcie 60 osób z Baris, Hermonassy i Ramnusa na wieść o inwazji Ogórków aka Pomidorów na ten spokojny świat wakacyjnych handlarzy mogę powiedzieć, że Blendery zmiksują wszystko, włącznie z Pomidorami, całą resztą warzywniaka oraz kuJonami.
Zaryzykowałbym stwierdzenie, że ostrza miksujące(profesjonalna nazwa) Blenderów są ostrzejsze nawet od koksów z kosami...czy jak to szło?
Również pozwolę sobie odnieść się do tego wpisu. Woźne sprzątną te wasze stępione blenderki wraz z odpadami po warzywach i innymi niechcianymi sojuszami które rozlazły się po świecie niczym błoto z obuwia uczniów na szkolnej podłodze . Pozdrawiam, Pan Morelka
 

DeletedUser29747

Guest
Narobiłem sobie wrogów ^^
I w sumie to oto chodziło.
Może wreszcie możni tego forum ruszą cztery litery i pokażą jak się gra zamiast pieprzyć o pierdołach.
 

DeletedUser32016

Guest
Narobiłem sobie wrogów ^^
I w sumie to oto chodziło.
Może wreszcie możni tego forum ruszą cztery litery i pokażą jak się gra zamiast pieprzyć o pierdołach.
My tylko mocni w gębie,potwierdź łaciaty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
W zasadzie czuje się urażony tymi oszczerstwami bo to nie są pierdoły takie jak się wydaje
Pozdrawiam, Pan Morelka
 

DeletedUser29866

Guest
pożyjemy zobaczymy...
Pomimo tych wypocin które tu piszecie wiem że Astra z Laxią potrafią dobrze grać.
Pozostali którzy z nimi przyszli także.
Tylko klikałem w ich sojuszu na Nysie chwilę i skończyło się niefajnie.
 

DeletedUser30644

Guest
Wystarczająco dobrze żeby ten twoj śmieszny sojusz rozebrać :/
 
Do góry