Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27908

Guest
Gretsky ma nick caro i teraz udaję kobietę aby nie być rozpoznanym :D.
 

DeletedUser32016

Guest
Limit wyczerpany na dziś

Coraz gorzej z tobą.W ogóle się nie szanujesz.Dobry sugar daddy winien mieć ludzi którzy na Ciebie pracuję,a samemu poświęcać się wychwalaniu twojego wdzięku i powabu.
Trochę się zapusciłem ostatnio. Moze tak chce mi dać do zrozumienia ze to koniec?
 

DeletedUser27908

Guest
Limit wyczerpany na dziś


Trochę się zapusciłem ostatnio. Moze ak chce mi dać do zrozumienia ze to koniec?
Odpowiedziałbym Ci dosadnie ale jest mój ulubiony moderator.Był jeszcze jeden,zaczynał się na g kończł na ma.Oczywiście "świetny" człek. Musisz zacząć spełniać jego najbardziej frywolne fantazję,strój kaczeńca,odgłosy gdakania podczas wykonywania ruchów postuwisto-zwrotnych i będzie na pewno hojniejszy.
 

DeletedUser32016

Guest
Odpowiedziałbym Ci dosadnie ale jest mój ulubiony moderator.Był jeszcze jeden,zaczynał się na g kończł na ma.Oczywiście "świetny" człek. Musisz zacząć spełniać jego najbardziej frywolne fantazję,strój kaczeńca,odgłosy gdakania podczas wykonywania ruchów postuwisto-zwrotnych i będzie na pewno hojniejszy.
Mimo iz zbyt przesycone ironią to śmiechłem
 

DeletedUser23718

Guest
potężne POMIDORY z ekipą, która miała ROZNIEŚĆ ten świat, roznieśli sami siebie? :eek:
Potężna ekipa, jakiej grepolis nie widziało, co mogło pójść nie tak? :rolleyes:
Powiedz mi kto Ci takich bajek naopowiadał i czemu jesteś tak łatwo wierny, że w nie wierzysz ?
 

DeletedUser23718

Guest
Czy za ciężki tego nie wiem(raczej nie), ale na pewno bardziej wymagajacy aktywności i "kombinowania". Wydaję mi się , że po prostu jak ktoś grał X lat na nowym systemie i nagle wchodzi na stary to ciężko się przestawić i poczuć ten styl. Tak samo jest w drugą stronę. Przestawienie się wymaga trochę czasu i kilku wskazówek od weteranów tego systemu ;). Pamiętajmy, że czy stary czy nowy system to wciąż to samo Grepolis.
 

DeletedUser29153

Guest
nowy system jest dla ludzi którzy nie mają czasu i umiejętności aby grać w grepolis pozdr UB
 

DeletedUser30647

Guest
Nowy system jest dla ludzi którzy wiedzą że poza grepo istnieje jeszcze życie realne a stary jest dla takich małolatów jak ty ale spokojnie zaraz wrocisz do podstawówki bo koniec wakacji tuż tuż to zobaczymy ile będziesz miał czasu na grepo . Tylko nie zawal szkoły bo będzie kara i rodzice odetną ci neta :) pozdr.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29153

Guest
Nowy ststem jest dla ludzi którzy wiedzą że poza grepo istnieje jeszcze życie realne a stary jest dla takich małolatów jak ty ale spokojnie zaraz wrocisz do podstawówki bo koniec wakacji tuż tuż to zobaczymy ile będziesz miał czasu na grepo . Tylko nie zawal szkoły bo będzie kara i rodzice odetną ci neta :) pozdr.
ahhh nawet nie wiesz jakbym chciał wrócić do okresu, kiedy miałem możliwość zawalać takie rzeczy :D


ale mroczek jeszcze ma szansę xD
 

DeletedUser29747

Guest
Woźne widać przyjęły strategię pokonywania innych sojuszy przez kradzież graczy.
Kto by się spodziewał
 
Do góry