Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32611

Guest
O dzienki za ten filmik moze teraz to ta synchronizowacja mi zacznie wyhodzic

Od ilu tych postow jest procarz obywatel tak jakos brzydko wyglada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32840

Guest
Devilek nie interesuj się wazonie
Zapytaj lepiej z ciekawości rodziców czy pomyłką nie byłeś.
Nie udawaj bysiora bo zawsze bity byłeś.
Ps. Nie pisz w moim kierunku bo nie chce mi się z takim noobem dyskutować
 
Devilek nie interesuj się wazonie
Zapytaj lepiej z ciekawości rodziców czy pomyłką nie byłeś.
Nie udawaj bysiora bo zawsze bity byłeś.
Ps. Nie pisz w moim kierunku bo nie chce mi się z takim noobem dyskutować
po co ta agresja?
jesteśmy przeciwnikami w grze przeglądarkowej, po co rzucacie w siebie tak mięsem? Kochajmy się wszyscy
 

DeletedUser27908

Guest
Ty nawet takiego nie zrobisz w swój lepszy dzień :)
Skoro tak mówisz złociutki.Twoje słowa są przecież miarodajne i wszyscy się z nimi liczą.Zdobyłeś już chociaż to średnie wykształcenie?Czy koledze też buchnąłeś świadectwo maturalne i dla rodzicielki nakręciłeś filmik ^^.Jak nagracie filmik w którym te synchro wygląda jak rzeczywiście wygląda,to może ktoś w to uwierzy.A takie coś to może twoi funfle łykną.
 

DeletedUser30330

Guest
Wy to nazywacie dobrym synchrem???
Hahaha
To może powinienem skończyć już gre, bo nie chce mi się na banie siedzieć cały czas.
Połowę sojuszu mi zbanuja :(

Ps: my nie martwimy się już czy kolon wejdzie czy nie, tylko jak go utrzymać by połowa swiata go nie ubila.
 

DeletedUser27908

Guest
Wy to nazywacie dobrym synchrem???
Hahaha
To może powinienem skończyć już gre, bo nie chce mi się na banie siedzieć cały czas.
Połowę sojuszu mi zbanuja :(

Ps: my nie martwimy się już czy kolon wejdzie czy nie, tylko jak go utrzymać by połowa swiata go nie ubila.
Musisz zwerbować żelazną damę.Ona wprowadzi ostateczne rozwiązanie "masówek grepolisowych".Ewentualnie zwiększy liczbę komedii fronotywych do 4.
 

DeletedUser29747

Guest
Jedyne sojusze jakie kiedykolwiek wam zbiły wojsko na okupce u nas to dwa człony Blenderów i jedna osoba od Jonów. Pokaż rapki albo zamilcz. Tak powstają bajki o złych massówkach, którymi Cosiek będzie kiedyś straszył dzieci.
 

DeletedUser19767

Guest
Jedyne sojusze jakie kiedykolwiek wam zbiły wojsko na okupce u nas to dwa człony Blenderów i jedna osoba od Jonów. Pokaż rapki albo zamilcz. Tak powstają bajki o złych massówkach, którymi Cosiek będzie kiedyś straszył dzieci.
Ciekawe, że wczoraj u Jonów na okupce mi pokazuje, że były 3 ataki od Blenderów ... ciekawe co nie, niby nie współpracujecie, a tutaj taka ciekawostka
 

DeletedUser29747

Guest
To już nawet nie można mieć czujki na niebieskiej wyspie. Chyba skoro mamy czujki w brązowych miastach to pewnie nas oskarżą, że z nimi współpracujemy.
 
To już nawet nie można mieć czujki na niebieskiej wyspie. Chyba skoro mamy czujki w brązowych miastach to pewnie nas oskarżą, że z nimi współpracujemy.
nie wolno, tak samo jak nie wolno atakować w nocy i nie wolno atakować, jak nasz oponent jest w pracy, u rodziny czy robi cokolwiek innego, co uniemożliwia mu wejście na grę.
Takie niepisane zasady grepo
 

DeletedUser19767

Guest
I jak czujka padnie to 3 różnych graczy musi sprawdzić, czy tam coś stoi ? W dodatku po paczce ognia każdy
 

DeletedUser32611

Guest
Zeusownia podaj nick na grepo.

nie wolno, tak samo jak nie wolno atakować w nocy i nie wolno atakować, jak nasz oponent jest w pracy, u rodziny czy robi cokolwiek innego, co uniemożliwia mu wejście na grę.
Takie niepisane zasady grepo

W tej grze da sie atakowac?
 
Do góry