Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser30330

Guest
A po co te całe morale? Jak wy chcecie złomować mając po jednym mieście? Werka źle nauczyła chyba :/

A tak serio to pozdrawiamy zeusownia który wraz ze swoim murkiem zasponsorował nam trochę slotów
KNzVUF0.png

nie chcę ciebie niepokoić, ale my w 3 graczy mamy tyle biremek co wy w 40 xd, mało tych birem.

jakbyś był zorientowany to przejmujemy wioochy na murze 1 bez morelek czyli dwa poziomy wyżej niż wy xd

Czyli to co mówiłem miesiąc temu, ekko dzięki blenderom się zrównało i teraz event może ich tylko uratować, chociaż wątpię :D

A i mnie żadna werka niczego nie uczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27580

Guest
Gratuluje, jesteś super, porównamy murki? :)

Już na początku świata szczekałeś i warczałeś na kosiarzy, odgrażałeś się co to im nie zrobisz i z podkulonym ogonem do nich poleciałeś jak te cieniutkie blendery was rozjechały jak chciały. Teraz szpanujesz tym ile macie birem w 3 osoby, a w rankingu PW nadal wyprzedzają Cię gracze od nas, którzy skończyli zabawę 3 tygodnie temu :) Każdy dzban może naklepać wojska i obstawiać moralowców, których nie będą odbijać tylko czy jest jakiś powód żeby chwalić się tym na forum?

Już zapomniałeś jak pisałeś, że nie dasz rady prowadzić sojuszu i grać, więc musisz iść do kosiarzy żeby coś podbić? :):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
czekaj co ty tam szczekasz słupie? :D
nie odniosę się do wszystkiego, bo jest tam więcej głupoty niż w głowie kacperka :D

ten ss rozwiewa wszelkie twoje wątpliwości co do rankingu :D


I warto wspomnieć że Universprince taki gracz, sam bronił i broni wasze kolony sama w centrum :D

to jest śmiech na hali, gracie od początku i dalej dno, kacperek to kończył trzy razy gre, bo dziecko focha miało. Przedszkole zaraz po blenderach.
 

Załączniki

  • 123123qqqqqqqqq.PNG
    123123qqqqqqqqq.PNG
    40,6 KB · Wyświetlenia: 26
Do góry