Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
Kto się rozpadł? To była fuzja tylko ustalona już wcześniej i doszło do tego że blendery się rozpadły
Wiadomości z cośkiem nadal mam jakbyście chcieli sobie przypomnieć co tam się działo :) Na twoim miejscu skończyłbym pyskować jak macie dalej zamiar do nas wypisywać i zagadywać o pakt albo proponować kopnięcie jonów w zadek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Kosa do Ciebie o pakt pisał jakiś?:D:D:D Jakby co to kosa tu decyduje i mówi że nic nie wie o jakimś pakcie z wami
 

DeletedUser27580

Guest
No jak miał napisać jak do wczoraj byłeś jedynym, który miał możliwość wysłać do mnie wiadomość :p
 

DeletedUser30647

Guest
Koksy zabawa trwa dalej :) wszyscy grają pod Pomidorki ? Zabawne :) Jony , Wozne , Koksy trzy mocarstwa starego systemu i mamy Was na czerwono z każdym długie fronty ale oczywiście wszyscy grają pod Nas bo dajecie nam PW :) Dziękuję :). Wasze liczenia kto ile miast stracił na czyją rzecz parodia czemu ? Bo jak wasz gracz traci miasta to go wyrzucacie z sojuszu żeby Wam statystyk nie psuł :) To mój pierwszy świat na tym podboju i chyba.ostatni bo mając takich przeciwników to odechciewa się grepo . Załośni jesteście a mocni tylko tutaj w pisaniu bredni .
 

DeletedUser30330

Guest
Przypominam tylko żeby słup devilek - krzykacz i słup z pierwszej ławki na przyrce bobuś nie mówili o rzeczach o których nie mają bladego pojęcia.

Sojusz komedia nigdy się nie rozpadł i istnieje dalej w innym sojuszu(cały) czego o blenderach nie można powiedzieć, bo gracze rozeszli się po różnych sojuszach i takim tokiem myślenia bobuś jak koksy frontowe wygrają świat to blendery także bo grała tam śmiejżelka z blenderów? xdd

Blendery się rozpadły a komedia nie, Komedia jedynie zminila tylko flage nic więcej, umiejętności, miasta i gracze pozostali, o czym nie można powiedzieć u blenderów którzy pouciekali wszędzie razem z szarakami.

łatwiej tego wytłumaczyć nie można chyba.

Wiadomości z cośkiem nadal mam jakbyście chcieli sobie przypomnieć co tam się działo :) Na twoim miejscu skończyłbym pyskować jak macie dalej zamiar do nas wypisywać i zagadywać o pakt albo proponować kopnięcie jonów w zadek :)

U ciebie w soju jest taki burdel że nie wiem czy ty wiesz co się w nim w ogóle dzieje. W massówkach mają lepsze forum i mniej bałaganu, przypadkiem wam się udaje, gdyby nie siwesłupy to by was już nie było, bo synchro to wam w snach się śniło jedynie nie wspomnie o wojsku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Koksy zabawa trwa dalej :) wszyscy grają pod Pomidorki ? Zabawne :) Jony , Wozne , Koksy trzy mocarstwa starego systemu i mamy Was na czerwono z każdym długie fronty ale oczywiście wszyscy grają pod Nas bo dajecie nam PW :) Dziękuję :). Wasze liczenia kto ile miast stracił na czyją rzecz parodia czemu ? Bo jak wasz gracz traci miasta to go wyrzucacie z sojuszu żeby Wam statystyk nie psuł :) To mój pierwszy świat na tym podboju i chyba.ostatni bo mając takich przeciwników to odechciewa się grepo . Załośni jesteście a mocni tylko tutaj w pisaniu bredni .
bo u nas jak ktoś traci wioskę bez info do rozbiórki idzie więc jaki sens trzymać go w sojuszu ? Fajnie tam nabijacie pw odbijając okupacje u power na moralce :D
 
Do góry