Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

kasuje to ja twoje birki rano

jakbysmy tez wywali w trakcie podbijania miasta u nas to staty by byly zeero straconych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13963

Guest
Bobuś ja nie wiem, naprawde, nie wiem jak Ty dotrwaleś do tego etapu gry.

Typ nie był w stanie kolona wstawic i utrzymac majac 10 minut kolonem, 3 miasta i kolegów na wyspie. Dodajmy miasto wywalone 1,5h najblizszymi ogniami xD

Swoja drogą blendery moje miasta dostali dopiero jak napisalem na pw do znajomych żeby je wzięli. Gdyby nie to to wciąż bysmy z Mojamikasia siedzieli na m55.
 

DeletedUser15394

Guest
A to ten Boguś chyba co raporty wstawią w prof że zbija nam kolony a w większości te miasta są już nasze?
 

DeletedUser30330

Guest
każdy wie że komedia została rozwalona na kawałki prez blenderów, jedynym zagraniem by sie uratować to morale co zrobiliście

a wywalacie z sojusza bo chyba myslicie ze wygrywaja staty z potuska hehe

ja sie wczuwam haha ta to wy sie prujecie o nic na forum
Rozwalona na kawałki xdd

chyba twój Mó** został rozwalony na kawałki. Braliśmy twoje miasta jak chcieliśmy, a twoje cofki były 10 min po kolonie i jeszcze najwięcej gadasz, trzeba miec tupet :D
 

DeletedUser30330

Guest
Nic im nie wyszło.

No może poza atakowaniem okupacji komedii w 4 sojusze, a przypominam były one bez morali i deff stał 20 graczy.
200 graczy vs 20 tylko wtedy mieliście przewagę.
 

DeletedUser30647

Guest
Po nas nie ma czego się spodziewać my tutaj praktycznie nie gramy , taka gra sezonowa , poprostu chcieliśmy sobie zobaczyć jak wygląda stary system a poza tym to sobie bobujemy i złomujemy ale będą z tego jajca jak my takie prostaki i cieniasy wygramy ten swiat praktycznie go nie grając. Co to będzie swiadczyło o wielkich Kosy koksach :) hehehe :)
 

DeletedUser31183

Guest
o jakiś random,nie staracie się? xd,ta,pakty wszędzie do okoła,łukaszek do każdego pisze czy nie dojdzie to jest to twoje nie granie?:p,a złomować się złomujecie bo do walki się nie nadajecie :D
 

DeletedUser15394

Guest
My? dobrze się bawimy 25:5 w miastach jest, wbiliśmy tutaj żeby sobie pograć w swoim gronie a że wyszło z tego coś większego to trudno się mówi a gra się przyjemnie, poważniej większość z nas gra na pandosi gdzie za kilka dni startują cuda i tam będzie trzeba się skupić na budowanku na dominacji mi nie zależy bo wygrałem ją na pierwszym serwerze z dominacją gdzie tam nawet turka sojusz by wygrał z wami a co do koksów jestem dumny że tak ładnie tutaj gramy i tyle zdziałaliśmy grając przeciwko takiej koalicji - raczej co to będzie świadczyło o jonach i wożnych że tak słabo sobie z wami radzą, Pozdrawiam
 

DeletedUser30647

Guest
I tego się trzymajmy :) a co chciałbyś do nas dojść ? Wszędzie Pakty a to ciekawe ? z wami nie mamy , Wozne od początku świata na czerwono , Jonowie od początku świata na czerwono , Mirabelki na czerwono ale okey mamy świat na zielono według was :)
 

DeletedUser32977

Guest
Grają w 200 osób przeciwko sojuszom mającym po 35-50 graczy i jeszcze dostają po yhm no xD
 

DeletedUser31183

Guest
Może z nimi i nie macie,ale do reszty już piszecie,powiedzcie im ze odbijanie o 5 rano to nie jest zbytnio dobry pomysł
 
Do góry