Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser15394

Guest
Gdzie on widzi koalicje ? ja widzę jedną - pomidory dynie kasztany tempest depresja słupy i nie wiem kto jeszcze?
 

DeletedUser15394

Guest
Jak masz go widzieć jak siedzisz w środku soja? to chyba logiczne że nie masz styczności z nikim no chyba że z rozbiórkami w sojuszu
 

DeletedUser30647

Guest
Oj widzę że masz złe informacje odnośnie dyplomacji odśwież je troszkę :)
 

DeletedUser27580

Guest
Grają,ale ich widać na grze,a ty jakbyś na forum nie napisał to bym nie wiedział nawet o twoim istnieniu
Przestań, wbiłem im się na wyspę i był u mnie dwa razy jakimś śmiesznym offem, to już prawie front

mistrzdiablo depresji w to nie mieszaj, dobre mordy rozbierają sezonowców na tych dziwnych morzach typu m43

PawW83N co ty tam gadasz zza tego murku? XD
GSVEzr5.jpg

+zabawa z toretto :)
wmINXGz.png

+ jeszcze z 3 podboje zaraz zaskoczą, nie było defa żeby docisnąć w nocy rudego ale gdzie nie miał birek/murku tam nie ma już offów i ogni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale fajnie robi się koalicja przeciwko Sezonowcom :) Jony + Wozne + Koksy + Mirabelki czyli to co było do przewidzenia nareszcie będziemy mogli pograć na poważnie :)

Ps. Gdzie te ataki na Rudego no dawać lecieć wszyscy razem , aż chyba sam zacznę latać po tych jego offach :)
Poważnie, czyli więcej moralowcow nam rzucicie pod twarz? XD

Btw, koalicja Jony Koksy Wozne Mirabelki?

Przecież my z Koksami ani Mirabelami nic nie mamy wspólnego.
 

DeletedUser32971

Guest
Ale fajnie robi się koalicja przeciwko Sezonowcom :) Jony + Wozne + Koksy + Mirabelki czyli to co było do przewidzenia nareszcie będziemy mogli pograć na poważnie :)

Ps. Gdzie te ataki na Rudego no dawać lecieć wszyscy razem , aż chyba sam zacznę latać po tych jego offach :)

To teraz jak gracie??? Straszycie oddawaniem miast i poddawaniem się wszędzie i zabawą w przedsiębiorstwo budowlane , tyle murów co wy tu macie to nigdy nie widziałem , ma się rozumieć że ... no właśnie co ??? Chyba że wasza strategia to zanudzić ten świat :)
 

DeletedUser15394

Guest
Raczej za 2 tygodnie jak event wejdzie to będą odbijać nasze kolony moralowe :) a ten rudywojownik to chyba ma traume po tym jak mu power miasto zabrał :D
 

DeletedUser22129

Guest
Skończyli mi się wrogowie ma wyspie... Ostatni za 20 minut straci miasto a reszta na urlopy uciekła. No to czas szukać nowego lokum... :(
 

DeletedUser22129

Guest
Ja wojuje na M54 i lecę teraz w dół i na lewo. Czyli na M44 i M55. Ty mnie nie rajcujesz bo ja tylko słupy przejmuje
 

DeletedUser32971

Guest
Jak się chcesz pchać na m44 to zapraszamy tylko deffa musisz sobie ogarnąć :D
 
Do góry