Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser31183

Guest
Te Pomidory i Dynie płakali że gramy moralami a nawet nie potrafią odbić 2 kolonów bez morali nie umieją odbić xD,jeszcze ten co był podbijany skarżył że w nocy się śpi;/,a co jak ktoś nockę ma tego to już nie zauważą;/
 

DeletedUser31336

Guest
Witam Wszystkich ;)

Polecam zapoznać się z regulaminem gry - zakazuje się uzywania nielegalnych oprogramowań moi drodzy.
Bo chyba nie powiecie mi że udało się wczoraj takie synchro zrobić by 6 wsparć od jednej osoby wchodziły w sekundę kolona a reszta 2-3 po?

Nie ma to jak się szczycić na FO tym, że udaje wam się wbijać kolony na botach.
Ale spokojnie, łatwej wygranej mieć nie będziecie ;)
 

DeletedUser22129

Guest
Witam Wszystkich ;)

Polecam zapoznać się z regulaminem gry - zakazuje się uzywania nielegalnych oprogramowań moi drodzy.
Bo chyba nie powiecie mi że udało się wczoraj takie synchro zrobić by 6 wsparć od jednej osoby wchodziły w sekundę kolona a reszta 2-3 po?

Nie ma to jak się szczycić na FO tym, że udaje wam się wbijać kolony na botach.
Ale spokojnie, łatwej wygranej mieć nie będziecie ;)
co ty wiesz o synchro.... Widać że jesteś jednym z tych którzy robią SYNCHRO że wsparciami 30s po kolonie
 

DeletedUser32977

Guest
A co to za problem wbić kilka wsparć w sekundę kolona? Widać że nowosystemowcy nie ogarniają starego systemu
 

DeletedUser31336

Guest
A gdzie podziewa się u was AT? ;)
Nie rozśmieszajcie mnie, 8 miast na wyspie, 8 wsparć w sekundę kolona od 1 gracza? i żadnego przeskoku z at +-10sek?
 
Do góry