Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser15394

Guest
A to dlaczego kolon stał u niego to już niech sam się pochwali :p Pamiętaj że pierwsi do nas o pakt pisaliście a gdy wam odmówiliśmy to devilek chyba był bardziej chętny :p ale w sumie wy z nikim nie walczycie z tego co widać a nie potraficie obstawić cała noc jednego miasta na swojej wyspie to już o was świadczy jako sojuszu :D
 

DeletedUser32971

Guest
Stało sporo woja to myśleliśmy że wystarczy ale mówi się trudno ;) jak my z nikim nie walczymy to już twoje zdanie ale to nie zmienia faktu że u nas nie siedzą po nocach i nie patrzą komu wbić kolona na moralach i wysyłać deffa nie wiadomo ile , z tego co widziałem sporo tego stał a po co to nie wiem :) o której dziś poleci o 4-5 rano budzić ludzi ???
 

DeletedUser15394

Guest
Nie wiem zapytaj go, z tego co wiem to chyba jeszcze jednego moralowca będziecie tam mieli, więc powodzenia ale chyba nie każdego budzi skoro miasta przejęte :p a waszą walke wystarczy sprawdzić na statystykach że tylko festyny klepiecie i tak dalej, ostatnio nawet się zdziwiłem że w wojownikach pierwszy gracz od jonów był chyba z 26
 

DeletedUser32971

Guest
Zapomniałem dopisać mamy / mieliśmy 10mln PW to ładne festyny klepiemy ;) drugie miejsce w topce :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
To właśnie dziwne, pierwszy gracz 26 z nikim nie walczycie a tyle pw w sojuszu :confused: U nas chyba z topki nikt się nie złomował wszystko na murarzach ale rudywojownik miał w jednym mieście 45 kolonów :D
 

DeletedUser30644

Guest
Lepiej wstawić 2k birem i wchodzić 2 razy dziennie na grę. Ah, ci nowosystemowcy...
 

DeletedUser27580

Guest
Lepiej wstawić 2k birem i wchodzić 2 razy dziennie na grę. Ah, ci nowosystemowcy...
Ale tak nie jest, z yodłą jest kontakt praktycznie 24/7 :D I sobie wstawia 2k birem bo maich chyba z 20k :D
A to dlaczego kolon stał u niego to już niech sam się pochwali :p Pamiętaj że pierwsi do nas o pakt pisaliście a gdy wam odmówiliśmy to devilek chyba był bardziej chętny :p ale w sumie wy z nikim nie walczycie z tego co widać a nie potraficie obstawić cała noc jednego miasta na swojej wyspie to już o was świadczy jako sojuszu :D
Pakt z jonami podpisaliśmy po pierwszym miesiącu, zgodnie z tym co pisaliśmy na ogólnym jak i każdemu kto do nas się odezwał, po tym jak POTĘŻNY COSIEK został wyjaśniony przez jeszcze potężniejsze blendery :> A jak astra dostał kolona, to jony pomagały nam zając jakieś 10 wioch urlopowiczów, odbiliście bo tam nawet nie było 1/10 naszego defa :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
No widzisz. Ja się dzieje, że sam do domu w to Halloween doszedłem, a wy się wspinacie na szczyt możliwości i wsparcie 3 sekundy po kolonie celujecie. Tylko pogratulować synchra ;P
 

DeletedUser32971

Guest
Nie gram już jak grpozombiak jak kiedyś bo po co ??? Ile można się męczyć , czekam na kolony w dzień od ciebie o ile się doczekam i pochwal się się co napisałeś na PRVI bo beka z tego była , chyba wydrukuje i w ramkę sobie to wstawię :)
 

DeletedUser32971

Guest
Nie pamiętam, ale skasuje cię wystarczająco szybko
Od straszenia są duchy i wampiry ;) mogę ci przesłać wiadomość co pisałeś bo nic nie kasuj :) a i jeszcze jedno bo zapomniałem a już śpiący byłem w nocy co do rankingu wojowników jakoś miesiąc półtora temu my mieliśmy koło 7mln PW a wy nawet chyba nie 4mln to więc z kim wy tam walczyliście ???
 
Do góry