Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
mistrzdiablo nie przerywaj dorosłym jak rozmawiają albo szlaban na komputer dostaniesz

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Ja tam nie gram od czerwca ? Grałem tam do momentu problemu z prawem :p dziadku
 

DeletedUser27580

Guest
Tak tak, a tutaj jak nie wygracie to i tak będziesz dumny z tego co udało wam się osiągnąć, czyli tego że każdy na pl grepo na was pluje :) Zamiast pajacować na necie powtórz sobie zasady interpunkcji skoro i tak kolejny piątek spędzasz przed monitorem, jakoś spożytkujesz ten czas przynajmniej :)
 

DeletedUser31336

Guest
Potraficie normalnego kolona wstawić bez morali? ;)
No fakt, zapomniałem... bez morali dostajecie po tyłku;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Gdzie? Pandosia bez morali i wygrana :D Golda nie mamy tyle co wy w sojuszu na synopie :p my biedaki
 
Potraficie normalnego kolona wstawić bez morali? ;)
No fakt, zapomniałem... bez morali dostajecie po tyłku;)
BAKKUS, WY ROBICIE DOKŁADNIE TO SAMO XD

Gdzie? Pandosia bez morali i wygrana :D Golda nie mamy tyle co wy w sojuszu na synopie :p my biedaki

jak Toreciarz będzie ognie złocił, to walcie mu ataki co 5 minut.
Coś tam popłacze, pozmienia nazwy wiosek, ale generalnie się uspokoi. :p
 

DeletedUser32977

Guest
Kacperek trochę PW od czasu do czasu z obrony nam nie zaszkodzi ;)
 

DeletedUser15394

Guest
+1 też trzeba im coś dać na + chociaż bo ciągle na morale się rozbijają :( żeby koksy nie były takie złe
 

DeletedUser27580

Guest
To się nazywa hipokryzja :D
cicho tam złomiaro :* spacja przed znakiem interpunkcyjnym razi w oczy bardziej niż brak kropki na końcu zdania, którą ty też pominęłaś :)

mistrzdiablo , to chyba nie ten świat skoro nadal marzycie o wygranej :) Jeśli nam się nie uda to murarze dostają mieczyki, wy nie macie na co za bardzo liczyć. To ostatni wpis, na który odpowiadam, teraz zostaną Ci tylko koledzy z internetu do dyskusji :)
 
Do góry